Tomasz Dąbrowski ponownie wybrany Partnerem Zarządzającym Dentons w Europie

0

W wyniku głosowania partnerów z regionu Europy, Tomasz Dąbrowski został ponownie wybrany na stanowisko Partnera Zarządzającego Dentons w Europie. Jego druga kadencja rozpocznie się 1 stycznia 2017 r. i potrwa do 31 grudnia 2019 r.

W trakcie pierwszej kadencji Tomasza Dąbrowskiego jako Partnera Zarządzającego w Europie Dentons znacząco wzmocnił swoją obecność i pozycję w Europie kontynentalnej, otwierając nowe biura oraz poszerzając ofertę usług na kluczowych rynkach. W tym czasie liczba partnerów w europejskich biurach Dentons wzrosła o 55 proc. w porównaniu do roku 2014.

Pod przywództwem Tomasza Dentons stał się najszybciej rozwijającą się globalną firmą prawniczą na kontynencie, której celem jest świadczenie klientom najwyższej jakości usług. Na Węgrzech i w Niemczech pozyskaliśmy wielu utalentowanych prawników. Dentons otworzył biura w Monachium, Mediolanie, Rzymie i Luksemburgu, znacząco zwiększając swój zasięg w Europie” – powiedział Joe Andrew, Globalny Przewodniczący Rady Dentons.

Tomasz wykonał niewyobrażalną pracę uplasowując Dentons w gronie wiodących firm prawniczych w Europie w ciągu zaledwie trzech lat. Cieszę się, że będziemy mieli okazję dalej blisko współpracować, kontynuując trend rozwojowy i dalej umacniając rynkową pozycję Dentons. Tomasz cieszy się pełnym poparciem Zarządu Europejskiego Dentons oraz poparciem wśród partnerów” – powiedział Evan Lazar, Przewodniczący Rady w Europie i Globalny Wiceprzewodniczący Dentons.

Czuję się zaszczycony tym, że nasi partnerzy po raz kolejny zaufali mi powierzając funkcję Partnera Zarządzającego w Europie. Ostatnie trzy lata koncentrowaliśmy się na rozwoju, w ciągu kolejnych trzech planujemy skoncentrować się na integracji i innowacjach, stale podnosząc jakość świadczonych usług oraz zachowując rentowne tempo wzrostu” – powiedział Tomasz Dąbrowski, Partner Zarządzający Dentons w Europie.

Wybitne przywództwo Tomasza znajduje odzwierciedlenie w sukcesie, jakim od kilku lat cieszy się region Europy. Wyrazem tego są liczne nagrody i wyróżnienia za najwyższą jakość obsługi klienta, jakie Dentons zdobył w krajowych i międzynarodowych rankingach” – powiedział Elliott Portnoy, Globalny Partner Zarządzający Dentons.

Czytaj również:  Tomasz Dąbrowski w zarządzie Banku Pocztowego S.A. XI kadencji

Tomasz Dąbrowski jest partnerem w zespołach Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć oraz Private Equity. Swoją karierę w Dentons rozpoczął w roku 1992, dołączając do ówczesnej kancelarii Salans jako associate. Jako jeden z wiodących prawników zajmujących się w Polsce prawem spółek, pełnił szereg funkcji kierowniczych, w tym funkcję Partnera Zarządzającego warszawskim biurem Dentons, Partnera Zarządzającego Regionem Europy Środkowo-Wschodniej oraz Współkierującego Praktyką Prawa Spółek w Europie. W 2014 r. objął stanowisko Partnera Zarządzającego Dentons w Europie.