Toyota Bank znosi opłaty za prowadzenie konta firmowego

0

Toyota Bank od połowy stycznia znosi opłaty za prowadzenie konta firmowego. Zwolnione z opłat będą te podmioty, których saldo na rachunku wyniesie 4000 zł. Także opłaty za przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego będą wynosić 0 zł i znajdą się w puli 1000 darmowych przelewów. W praktyce konto firmowe Toyota Banku stanie się rachunkiem niegenerującym kosztów.

Jedną z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców marek samochodowych jest Toyota. Chcemy, aby podobnie było z kontem firmowym. Nowoczesna firma, powinna mieć nowoczesny rachunek – mówi Ireneusz Wojciechowski Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Toyota Bank i dodaje: Przedsiębiorcy coraz intensywniej kontrolują nawet drobne wydatki. Dziś bycie nowoczesnym oznacza bycie przedsiębiorczym, a przedsiębiorczość to umiejętność kontrolowania kosztów i trzymania ich na odpowiednio niskim poziomie.

Toyota Bank daje możliwość posiadaczom kont firmowych lokowania nadwyżek finansowych w bardzo atrakcyjne lokaty np. tygodniowe, dzięki którym firma nie blokuje środków na długi okres. Możliwe jest także założenie lokat, których termin wygaśnięcia wynosi od miesiąca do jednego roku, i których oprocentowanie może wynieść nawet 5% w skali roku.

Konto firmowe w Toyota Bank może być alternatywą do już posiadanego rachunku w innym banku – przypomina Wojciechowski. Nowa propozycja konta firmowego to uzupełnienie bardzo atrakcyjnej oferty, którą Toyota Bank kieruje do klientów indywidualnych. Jest to efekt strategii banku, który chce być instytucją, którego produkty wyróżniają się na tle konkurencji.

Uzupełnieniem oferty jest Konto firmowe z prawnikiem zapewniające ochronę prawną. W przypadku sporu sądowego, ubezpieczenie zawarte w cenie opłat za rachunek, gwarantuje pokrycie kosztów z tytułu dochodzenia praw firmy albo obrony przed sądem cywilnym lub karnym.

Czytaj również:  3 zł za każdą złotówkę wpłaconą do PPK – oszczędzanie korzystne dla pracowników