Maciej Makowski w zarządzie KERRIS Group

Maciej Makowski
Maciej Makowski

Maciej Makowski, Account Director w KERRIS Group wszedł do zarządu spółki. Objęcie przez niego nowego stanowiska ma umożliwić szerszy nadzór nad zespołami projektowymi i przyspieszyć realizację kluczowych procesów. Awans jest pochodną dynamicznego rozwoju firmy, która nieustannie poszerza grono obsługiwanych klientów, powiększając jednocześnie zespół managerów i specjalistów. 

Maciej Makowski
Maciej Makowski

Maciej Makowski jest absolwentem Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ze spółką KERRIS Group związany jest 2012 roku, czyli od początku jej istnienia. Swoją karierę rozpoczął jako Junior Project Manager, by w niedługim czasie awansować na stanowisko seniorskie, a następnie przejąć odpowiedzialność za dział zarządzania projektami. Jako socjolog pasjonuje się kapitałem społecznym i jego atomizacją w polskim społeczeństwie oraz wpływem rozwoju technologii informacyjnych na funkcjonowanie grup społecznych. Czas wolny najchętniej spędza grając w squasha.

KERRIS jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych na polskim rynku. Projektuje i dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu. Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku, wdraża te właściwe, skutecznie realizując cele biznesowe swoich partnerów. Należą do nich takie marki jak Porsche, L’Oréal Polska, Grupa LOTOS SA, Grohe Polska, Lexus, Regenersis, Uber, oraz czołowe domy mediowe i wiele inspirujących startupów.