Dlaczego warto zbudować sklep internetowy, opierając się na Magento?

magento

Jakie szanse i korzyści niesie za sobą wybór platformy Magento? Zapraszamy do lektury tekstu, w którym prezentujemy zalety tego rozwiązania. A jeśli zdecydowali się już Państwo na ten system, mogą Państwo od razu przeskoczyć do drugiej części. Wyjaśniamy w niej, na co trzeba zwrócić uwagę, poszukując agencji zajmującej się profesjonalnymi wdrożeniami e-commerce na Magento.

Sklep na Magento – nieograniczone możliwości

Platforma Magento cieszy się ogromną popularnością. Liczba wdrożeń na całym świecie przekroczyła już 250 tysięcy. W czym tkwi fenomen Magento? Jest to rozwiązanie otwarte, które skutecznie wspiera budowę przewagi konkurencyjnej w internecie i zapewnia większe bezpieczeństwo biznesowe. Rozbudowany system zarządzania produktami i zamówieniami, systemy płatności, raportowanie, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek czy bogate pakiety narzędzi marketingowych umożliwiają naprawdę efektywne prowadzenie jednego bądź kilku e-sklepów. Ale co jeśli Państwa biznes potrzebuje czegoś więcej? 

Oprogramowanie otwarte można dowolnie modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. To oznacza, że decydując się na budowę internetowego sklepu na Magento, mamy zasadniczy wpływ na jego wygląd oraz wszystkie funkcjonalności. Mogą Państwo korzystać zarówno z gotowych, jak i z opracowanych specjalnie dla Waszych rozwiązań. Ta elastyczność sprawia, że są Państwo niezależni, przygotowani na zmiany zachodzące na rynku i wreszcie – gotowi na wyzwania związane z rozwojem biznesu. 

Profesjonalne wdrożenia Magento – jaką agencję wybrać? 

Zdecydowali Państwo, że przez najbliższe lata chcą Państwo korzystać z Magento 2? Komu powinni Państwo powierzyć wdrożenie tego rozwiązania? Żeby wybór agencji interaktywnej okazał się satysfakcjonujący, polecamy dowiedzieć się, z jakimi klientami współpracuje i ile wdrożeń przeprowadziła. Poznawanie doświadczenia firmy warto połączyć ze sprawdzeniem wielkości zespołu oraz certyfikatów potwierdzających jego umiejętności. Dobrym pomysłem może okazać się także zweryfikowanie pozostałych usług świadczonych przez tę firmę.

Certyfikaty i bogate portfolio to jednak nie wszystko. Równie istotny jest element, którego nie można zmierzyć czy wyrazić w liczbach. Mowa o jakości współpracy. Agencja interaktywna ze specjalistami Magento powinna być Państwa partnerem, czyli nie tylko wykonać zadania zgodnie z Państwa oczekiwaniami, ale także zapewnić profesjonalne wsparcie i doradztwo. Doskonale byłoby, gdyby ta firma miała fachową wiedzę na temat specyfiki Państwa branży i segmentu rynku. Na tej podstawie mogłaby wówczas bezbłędnie oceniać, które pomysły się nie sprawdzą oraz proponować lepsze, dostosowane do Państwa potrzeb rozwiązania. 

Podsumowanie 

Podsumowując, decyzja o budowie e-sklepu Magento pozwala Państwu wkroczyć na drogę prowadzącą do nieograniczonych możliwości, niezależności i bezpieczeństwa na przyszłość. Ciesząca się popularnością, sprawdzona technologia w połączeniu z rozwiązaniami szytymi na miarę to niezwykle cenne wsparcie w rozwoju biznesu i dostarczaniu klientom wyłącznie pozytywnych doświadczeń. Warto jednak pamiętać, że ogromny wpływ na jakość wdrożenia ma nie tylko wybór platformy, ale i partnera (agencja czy software house), który zajmie się procesem wdrożeniowym. 

Na podstawie https://www.advox.pl/