Szafa chłodnicza dla wymagających

Szafa chłodnicza (2)

Branża gastronomiczna wymaga użycia specjalistycznych urządzeń, które konieczne są zarówno do przygotowania, ale i przechowania potraw czy półproduktów. Jednym z nich jest szafa chłodnicza, umożliwiająca prawidłowe przechowywanie żywności. Tylko profesjonalne produkty wysokiej jakości to gwarancja trwałości, ale i solidnego wykonania. Poznaj najważniejsze szczegóły.  Przekonaj się, w jaki sprzęt chłodniczy wart zainwestować!

  1. Profesjonalna szafa chłodnicza
  2. Kto powinien zainwestować w szafę chłodniczą?
  3. Właściwości, jakie charakteryzują szafy chłodnicze z GastroProdukt Professional
  4. Produkty firmy GastroProdukt Professional wyróżnia jakość i atrakcyjna cena!

Szafa chłodnicza

Profesjonalna szafa chłodnicza

Urządzenia dedykowane szeroko pojętej branży gastronomicznej powinny charakteryzować się wysoką jakością, która wynika z użytych materiałów oraz zastosowanych rozwiązań. Ciekawe produkty można znaleźć między innymi na stronie internetowej sklepu GastroProdukt  Professional, mianowicie gastroprodukt.pl/szafy-chlodnicze. Urządzenie to posiada dość szerokie zastosowanie, gdyż doskonale sprawdzi się do przechowywania: półproduktów, ryb, mięsa, owoców morza i pozostałych produktów, wymagających niskich temperatur. Dzięki temu nie popsują się, ani nie będą stanowić zagrożenia dla zdrowia konsumenta. Szafa chłodnicza zapewnia stałą, jak również niską temperaturę. Dlatego też wybór tego urządzenia powinien uwzględnić jakość, solidne wykonanie oraz uniwersalność. Cechy te sprawiają, że urządzenie chłodzące jest łatwe w konserwacji, proste w obsłudze oraz dopasowane do potrzeb wielu odbiorców, dzięki możliwości ustawienia najważniejszych parametrów. Kto powinien zwrócić uwagę na szafy chłodnicze? Kiedy warto zainwestować w to urządzenie?

Kto powinien zainwestować w szafę chłodniczą?

Wysokiej jakości szafa chłodnicza to urządzenie dedykowane przede wszystkim branży gastronomicznej, czyli: kawiarniom, restauracjom czy hotelom. Produkt ten powinien charakteryzować się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, które zapewnią długoletnią i bezawaryjną pracę. Natomiast wykorzystane nowoczesne technologie sprawiają, że panel sterowania jest bardzo intuicyjny. Warto zauważyć, że urządzenia marki GastroProdukt Professional mają połączony panel sterowania z sondą NTC, dlatego w szybki sposób można dopasować temperaturę chłodzenia do warunków w pomieszczeniu oraz przechowywanych w niej produktów. Zapewnienie optymalnego poziomu temperatury też nie należy do zbyt trudnych, gdyż zastosowano w tych szafach samodomykające się drzwi. Wyróżnia je bardzo dobra izolacja oraz uzbrojenie w specjalną uszczelkę magnetyczną. Dodatkowym atutem tych urządzeń elektrycznych jest gruba warstwa izolacji, która pomaga zaoszczędzić energię elektryczną oraz chroni je przed czynnikami zewnętrznymi. Zastosowane rozwiązania przyczyniają się do utrzymania niskiej temperatury na równym poziomie, co w gastronomii jest niezwykle ważne! Poznaj najważniejsze atuty szaf chłodniczych marki GastroProdukt Professional.

Właściwości, jakie charakteryzują szafy chłodnicze z  GastroProdukt Professional

Szafy chłodnicze z  GastroProdukt Professional wyróżniają się na tle innych marek, bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz unikalnymi cechami. Należy podkreślić także, że te urządzenia elektryczne  dostępne są w wersji z drzwiami pojedynczymi oraz podwójnymi. Natomiast najważniejsze cechy to: chłodzenie z wentylatorem, cyfrowy regulator temperatury, drzwi oraz obudowa zewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej, oświetlenie wewnętrzne LED, warstwa izolacyjna o grubości 70 mm oraz możliwość odwrócenia drzwi. Dodatkowym atutem tych szaf chłodniczych jest ich automatyczny system odszraniania, jak i możliwość pracy przez całą dobę. Szafa chłodnicza marki GastroProdukt Professional dostępna jest w wielu wersjach różniących się zarówno wysokością, jak i pojemnością urządzenia. To bardzo dobrej jakości produkt, który przez długie lata będzie działał bezawaryjnie i skutecznie. Dzięki temu każdy klient znajdzie tu sprzęt kuchenny na miarę swoich potrzeb oraz oczekiwań. Sięgnij po sprawdzone rozwiązania, które doceniło już szerokie grono wymagających konsumentów z branży gastronomicznej!

Produkty firmy GastroProdukt  Professional wyróżnia jakość i atrakcyjna cena!

Firma GastroProdukt Professional posiada bardzo szeroką ofertę, która skierowana jest do wielu firm z branży gastronomicznej. Na szczególną uwagę zasługuje szafa chłodnicza, posiadająca wiele zastosowań. Najczęściej wybierana jest przez firmy oferujące catering, restauracje, czy hotele wyposażone we własne kuchnie. Z tego urządzenia bardzo chętnie korzystają również kluby fitness, kantyny, kawiarnie, a nawet branża piekarnicza. Warto zauważyć, że produkt ten doskonale uzupełni wyposażenie każdej kuchni. Dlatego wystarczy odrobina miejsca we wspomnianej przestrzeni lub w specjalnym pomieszczeniu, przeznaczonym do przechowywania. Ze względu na wysoką jakość oraz sporą funkcjonalność szafy chłodnicze chętnie wykorzystywane są również w kuchniach przemysłowych.