Wrześniowe spotkanie Kobieta w Biznesie – relacja

0

Spotkania networkingowo-edukacyjne dla kobiet rosną w siłę ze względu na coraz większą liczbę pań, które chcą rozwijać siebie i swój biznes. Projekt kobieta w biznesie, w którym rok temu uczestniczyło kilkanaście kobiet, obecnie zrzesza grono około 100 pań.

Ruszył nowy, całkiem odmieniony cykl spotkań Kobieta w Biznesie – który integruje środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet. Nowy, ponieważ organizowany na dużo większą skalę. Zmieniło się miejsce wydarzenia, prelegenci, partnerzy, a co najważniejsze wzrosła liczba uczestników. Dzięki nawiązaniu współpracy z agencją Content House, spotkania Kobieta w Biznesie obecnie oferują nie tylko rozwój osobisty i zawodowy, ale również przydatne porady ekspertów z zakresu content marketingu.

W związku z rosnącym zainteresowaniem najbliższe spotkania Kobieta w Biznesie będą odbywać się w nowym miejscu. Od września do dyspozycji uczestników oddana jest nowoczesna sala konferencyjna znajdująca się w centrum technologii – Krakowskim Parku Technologicznym.

1-go września odbyło się pierwsze spotkanie nowej edycji i jak mówią uczestniczki Gratuluję <3 to było niezwykłe spotkanie z inspirującymi ludźmi 🙂 W Krakowie JEST MOC !

Kolejne spotkanie Kobieta w Biznesie już 6 października – Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do rejestracji www.kobietawbiznesie.pl

Czytaj również:  Praca zdalna zmienia rynek