Akademia Dewelopera – dołącz do prestiżowego grona deweloperów!

deweloper

Około 100 tysięcy złotych – tyle zarabia kompetentny deweloper na sprzedaży jednego mieszkania. Nic więc dziwnego, że branża przyciąga do siebie ambitnych ludzi, którzy chcą cieszyć się wolnością finansową. Jednak by skutecznie działać w nieruchomościach niezbędna jest odpowiednia dawka wiedzy. Teraz jest niepowtarzalna okazja, aby ją zdobyć – od października rusza bowiem Akademia Deweloperska, która kompleksowo przygotowuje do zawodu dewelopera!

Akademia Dewelopera jest największym tego typu projektem edukacyjnym w Polsce dotyczącym branży deweloperskiej. Jej pomysłodawcą jest Paweł Preisner – deweloper z 20-letnim doświadczeniem, z którego szkoleń skorzystało już setki zadowolonych absolwentów. Trwają obecnie zapisy do akademii w cenie promocyjnej, która obowiązuje do 14 sierpnia!

Akademia Deweloperska pod patronatem Forbes Polska

Tak duże przedsięwzięcie zyskało uznanie i aprobatę prestiżowego magazynu biznesowego Forbes Polska, który objął projekt swoim patronatem. Akademia Dewelopera będzie bowiem cyklicznym wydarzeniem złożonym z 9 dwudniowych zjazdów weekendowych organizowanych raz w miesiącu. Podczas każdego ze zjazdów omawiana będzie inna tematyka, którą przedstawi ekspert z danej dziedziny.

Dzięki temu Akademia Dewelopera przekazywać będzie najświeższe informacje w sposób możliwe najbardziej szeroki i kompleksowy. Poruszony zostanie cały przekrój zagadnień deweloperskich – od poszukiwania działki, przez finansowanie inwestycji, współpracę z architektami, organizację procesu budowlanego, po marketing, sprzedaż i reklamacje. Nie zabraknie kwestii prawnych oraz podatkowych. Uczestnicy otrzymają więc potężną dawkę wiedzy podaną w pigułce!

Kadra złożona z praktyków

Do Akademii Dewelopera zaproszeni zostali czołowi praktycy z branży nieruchomościowej. To ludzie z ogromnym doświadczeniem – zarówno biznesowym, jak i szkoleniowym. To świetni mówcy i prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, jak np. Piotr Cieszewski, który przez 10 lat był dyrektorem oddziałów w korporacji budowlanej Skanska. To gwarancja tego, że wykłady będą miały ogromną wartość, a wiedza będzie przekazywana w sposób ciekawy, przystępny i łatwy do przyswojenia.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się również m.in. Maciej Łobos – Architekt IARP, założyciel i wspólnik w firmie MMW Architekci, Piotr Sakiewicz – założyciel Grupy POWER HOLDING, ekspert z zakresu finansowania nieruchomości, Adrian Hołub – współwłaściciel Polish Geodetic Group oraz Wojciech Woźniczka – profesjonalny negocjator, najlepszy trener sprzedaży w 2013r. w Polsce oraz autor bestsellera „Negocjuj”.

Zarówno tematyka, jak i zaproszeni goście sprawiają, że Akademia Deweloperska jest najbardziej merytoryczną inicjatywą na rynku. Jej ukończenie zapewni absolwentom umiejętności niezbędne do rozpoczęcia i realizacji własnych przedsięwzięć deweloperskich oraz dołączenia do prestiżowej grupy deweloperów! Więcej informacji dostępnych jest pod adresem – https://zostandeweloperem.pl/akademia-dewelopera/.