BNP Paribas Real Estate wzmacnia zespół ekspertów w Rumunii

0

BNP Paribas Real Estate, powiększa ofertę o usługi związane z wynajmem powierzchni biurowej na rynku rumuńskim. W związku z ekspansją firmy do zespołu ekspertów BNP Paribas Real Estate dołączył Louis – Maxime Juhel, który objął stanowisko Starszego Konsultanta. Jego celem będzie rozwój usług doradczych w obszarze wynajmu powierzchni biurowej.

Louis- Maxime Juhel
Louis- Maxime Juhel

Louis- Maxime Juhel jest absolwentem Oxford Brookes University. Posiada pięcioletnie doświadczenie na europejskim rynku nieruchomości, z czego rok spędził we Francji, a cztery lata w Rumunii, gdzie karierę rozpoczął w szeregach firmy AEW Europe jako Asset Manager. Był odpowiedzialny za rozwój portfolio wycenianego na 130 milionów euro. Louis-Maxime stworzył również dwie prężnie rozwijające się wyszukiwarki powierzchni biurowej oraz powierzchni magazynowej i logistycznej. Obecnie portale odnotowują ponad 100 tysięcy unikalnych wizyt w ciągu miesiąca.

BNP Paribas Real Estate na terenie Rumunii świadczy usługi w zakresie czterech linii biznesowych: wynajem powierzchni biurowej i handlowej, rynki kapitałowe, zarządzanie nieruchomościami i wyceny. Wszystkie departamenty wspierane są przez Dział Analiz Rynkowych i Doradztwa, który dostarcza informacji ułatwiając klientom BNP Paribas Real Estate podejmowanie najlepszych długoterminowych decyzji biznesowych.

Czytaj również:  Produkcja drobiu jednym z najszybciej rozwijających się segmentów polskiej branży rolno-spożywczej