Comperia wyróżniona w rankingu „Technology Fast50”

Bartosz Michałek, prezes zarządu Comperia.pl S.A.
Bartosz Michałek, prezes Comperia.pl S.A.

Comperia.pl S.A., największa polska porównywarka finansowa i ubezpieczeniowa, zajęła 7. miejsce pośród polskich firm wyróżnionych w rankingu „Technology Fast50”, organizowanym przez Deloitte.

Deloitte opublikował wyniki 16. edycji rankingu „Technology Fast50”, czyli najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej. Pomimo tego, że pierwsze miejsce przypadło czeskiej firmie Simplity s.r.o., polskie firmy również znalazły się w tym rankingu. Wśród wyróżnionych 50 przedsiębiorstw znalazło 12 polskich firm, których dynamiczny rozwój zwrócił uwagę twórców rankingu.

Comperia.pl zajęła 38. miejsce w rankingu ogólnym oraz 7. miejsce wśród polskich firm uwzględnionych w tym badaniu. Aż 10 firm z tego rankingu to przedstawiciele szeroko pojmowanych przez autorów mediów. W tej kategorii rankingu Comperia.pl zajęła 4. miejsce.

Kolejny rok z rzędu nasza firma znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg Deloitte. Utrzymanie tak dobrego tempa rozwoju oraz nieustanna praca nad ofertą to zasługa naszego dobrze wykfalifikowanego zespołu, orientacji na potrzeby klientów oraz innowacyjności. Staramy się nieustannie inwestować w rozwój naszej firmy – powiedział Bartosz Michałek, prezes Comperia.pl S.A.