Doświadczona menedżerka wzmacnia BNP Paribas Real Estate Poland

Justyna Nieciecka
Justyna Nieciecka

Justyna Nieciecka w strukturach BNP Paribas Real Estate Poland obejmie nowo utworzone stanowisko Business Development Managera. Transfer do agencji doradztwa na rynku nieruchomości jest transferem wewnątrz Grupy BNP Paribas ze struktur BNP Paribas Bank Polska S.A. Nowa menedżer będzie odpowiedzialna za rozwój działalności firmy, budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami banku i strategiczne doradztwo przy projektach nieruchomościowych.

Justyna Nieciecka posiada bogate doświadczenie w rozwoju biznesu, które zdobywała pracując w sektorze bankowym przez blisko 20 lat. W swojej karierze realizowała cele sprzedażowe, dbając o długofalowy rozwój relacji z klientami bankowości korporacyjnej, a w ostatnich latach głównie o zasięgu międzynarodowym. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych instytucjach finansowych (BNP Paribas Bank Polska S.A., BZ WBK, mBank, ING Bank oraz Bank Handlowy). Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate Poland zarządzała relacjami biznesowymi w ramach BENELUX & Nordic Desks w BNP Paribas Bank Polska S.A., a także odpowiadała za realizację wielu projektów z udziałem międzynarodowych izb handlowych. W swoim dorobku zawodowym ma założenie i współprowadzenie przez 5 lat kancelarii inwestycyjnej zorientowanej między innymi na rynek nieruchomości.

-Transfer Justyny Niecieckiej to efekt bliskiej współpracy pomiędzy spółkami Grupy BNP Paribas, która stanowi fundament naszej kultury organizacyjnej. Dzięki bliskim relacjom między naszymi firmami mamy aktualną wiedzę nt. produktów przez nie oferowanych, dlatego możemy zaoferować Klientom Grupy BNP kompleksowe i niestandardowe rozwiązania nie tylko w zakresie finansowania czy obrotu nieruchomościami. Justyna posiada wysokie kompetencje menedżerskie, a dzięki swojej wieloletniej pracy dla Banku BNP Paribas Polska bardzo dobrze zna strukturę Grupy oraz ekspertów z poszczególnych spółek. Dzięki jej wysokim kompetencjom będzie łącznikiem pomiędzy nami i pomoże realizować przedsięwzięcia rozszerzające działalność naszej firmy. – Erik Drukker, CEO CEE, BNP Paribas Real Estate

Bardzo cieszymy się, że nie tylko możemy zatrzymać w grupie osoby bardzo doświadczone i kompetentne, ale też, że możemy stworzyć dla nich w organizacji nowe możliwości rozwoju. Jestem przekonana, że dalsza współpraca z bankiem zaprocentuje na wielu płaszczyznach. – Agnieszka Konarzewska-Włodarczyk, Dyrektor Zarządzający Pionu Przedsiębiorstw Międzynarodowych, Sektora Publicznego i Instytucji, BNP Paribas Bank Polska S.A

Justyna Nieciecka od 2008 roku jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, ukończyła studia MBA oraz podyplomowe studia w zakresie administrowania i obrotu nieruchomościami.