InnoEnergy partnerem strategicznym CEE Scaleup Challenge

Startup Stock Photo

InnoEnergy, największy w Europie fundusz inwestujący w rozwiązania z obszaru energii, cleantech, mobilności oraz szeroko pojętych technologii smart, został partnerem strategicznym CEE Scaleup Challenge – największego konkursu online dla innowacyjnych, szybko rozwijających się firm z Europy Środkowej i Wschodniej. CEE Scaleup Challenge jest organizowany przez Vestbee, wiodącą platformę łączącą globalne fundusze VC, korporacje, akceleratory i anioły biznesu ze startupami i scaleupami.

Firmy, które wezmą udział w konkursie, mają szansę wygrać inwestycję w wysokości 4 milionów złotych od funduszu Next Road Ventures oraz globalny pakiet medialny oferowany przez CISION. Jedną z nagród specjalnych jest udział w Boostway od InnoEnergy – indywidualnie dostosowywanym programie dedykowanym małym i średnim przedsiębiorstwom z obszaru energii, cleantech, mobilności oraz szeroko pojętych technologii smart, które potrzebują pomocy w fazie wzrostu. Wybrany scaleup otrzyma dostęp do szerokiej sieci ekspertów i wsparcie m.in. w obszarze rozwoju technologii, komercjalizacji, globalnej ekspansji, rozwoju biznesu oraz pozyskaniu finansowania.

CEE Scaleup Challenge stanowi kontynuację serii konkursów online organizowanych przez platformę Vestbee. Poprzednia edycja, CEE Startup Challenge dedykowana firmom na wczesnych etapach rozwoju okazała się dużym sukcesem gromadząc 700 startupów z regionu.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie innowacyjne, dynamicznie rozwijające się firmy z Europy Środkowo-Wschodniej z branży Business&ICT, AI&Big Data&Analytics, Fintech&Insurtech, Smart Cities&Home, Industry4.0&Proptech, Transport&Logistics, Planet&Sustainability, Healthcare&Wellbeing.

Proces aplikacyjny trwa do 9 czerwca na www.ceescaleupchallenge.com.