iPhone 5s i iPhone 5c w piątek, 25 października, trafiają do sprzedaży we Włoszech, Rosji, Hiszpanii i ponad 25 krajach

0

Od piątku, 25 października, iPhone 5s i iPhone 5c bedą dostępne we Włoszech, Rosji, Hiszpanii i ponad 25 innych krajach, w kilkunastu kolejnych krajach, w tym w Indiach i Meksyku, od piątku, 1 listopada.

iPhone 5s to nowe wcielenie najlepiej działającego smartfona na świecie. W wyjątkowo smukłej i lekkiej konstrukcji kryje wspaniałe nowe funkcje i rozwiązania, takie jak zaprojektowany przez Apple 64-bitowy procesor A7, nowa 8-megapikselowa kamera iSight z lampą błyskową True Tone, a także innowacyjny czytnik linii papilarnych Touch ID, dzięki któremu telefon można łatwo i bezpiecznie odblokować jednym dotknięciem palca. iPhone 5c intryguje nowym, atrakcyjnym dizajnem i zbudowany jest na fundamencie funkcji i rozwiązań już teraz budzących entuzjazm użytkowników, takich jak piękny 4-calowy wyświetlacz Retina, superszybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight — a przy tym oferuje znakomitą wydajność baterii.¹ Oba nowe modele, iPhone 5s i iPhone 5c, obsługują więcej pasm LTE² niż jakikolwiek inny smartfon na świecie i mają zupełnie nowe kamery FaceTime HD.

iPhone 5s i iPhone 5c działają pod kontrolą systemu iOS 7 — najbardziej znacząco ulepszonej wersji iOS od czasów pierwszego iPhone’a. iOS 7 olśniewa nowym interfejsem użytkownika — z elegancką paletą kolorów, wyodrębnionymi warstwami funkcjonalnymi i subtelnymi efektami ruchu, które ożywiają interakcje z użytkownikiem. iOS 7 zawiera setki nowych funkcji, w tym Centrum sterowania, Centrum powiadomień, udoskonaloną wielozadaniowość, AirDrop, udoskonaloną aplikację Zdjęcia, Safari, Siri, a także całkowitą nowość — iTunes Radio, czyli bezpłatne radio internetowe nadające muzykę, jakiej użytkownik najchętniej słucha w iTunes.3

iPhone 5s oferowany jest w kolorach złotym, srebrnym i gwiezdnej szarości, w wersjach o pojemności 16 GB, 32 GB i 64 GB. iPhone 5c dostępny jest w kolorach niebieskim, zielonym, różowym, żółtym i białym, w wersjach o pojemności 16 GB i 32 GB. Etui dla iPhone’a 5s dostępne są w kolorach beżowym, czarnym, niebieskim, brązowym, żółtym i (RED). Etui dla iPhone’a 5c oferowane są w kolorach niebieskim, zielonym, różowym, żółtym, czarnym i białym. Dostępny jest także model iPhone 4s 8 GB.

Czytaj również:  Joint venture spółek EDP Renewables i Shell wygrywa aukcję dla offshore w USA

iPhone 5s i iPhone 5c będą dostępne od piątku, 25 października, w Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, we Francuskich Indiach Zachodnich, w Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Korei Południowej, Liechtensteinie, na Litwie, w Luksemburgu, na Łotwie, w Makau, na Malcie, w Norwegii, Nowej Zelandii, Polsce, Portugalii, Rosji, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Tajlandii, Tajwanie, na Węgrzech, we Włoszech, na Wyspie Reunion. Natomiast od piątku, 1 listopada, iPhone 5s i iPhone 5c będą dostępne w Albanii, Armenii, Czarnogórze, na Guam, w Gwatemali, Indiach, Kolumbii, Macedonii, Malezji, Meksyku, Mołdawii, Salwadorze, Turcji, zaś od niedzieli, 3 listopada — w Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. iPhone 5s i iPhone 5c są obecnie dostępne w USA, Australii, Chinach, Francji, Hongkongu, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Portoryko, Singapurze i Wielkiej Brytanii.

¹ Wydajność baterii zależy od ustawień urządzenia, sposobu użytkowania i innych czynników. Rzeczywiste wyniki mogą odbiegać od podanych.
² Technologia LTE jest dostępna u wybranych operatorów. Szybkość działania zależy od charakterystyki sieci. Szczegółowych informacji udzielają operatorzy.
³ Usługa iTunes Radio jest dostępna wraz z systemem iOS 7 w Stanach Zjednoczonych.

Apple tworzy komputery Mac, najlepsze komputery osobiste na świecie, system operacyjny OS X, pakiety iLife, iWork oraz oprogramowanie do zastosowań profesjonalnych. Apple jest również pionierem w rewolucji multimediów cyfrowych za sprawą iPoda i iTunes. Firma zrewolucjonizowała rynek telefonów komórkowych, wprowadzając rewolucyjny telefon iPhone oraz uruchamiając App Store. Zaprezentowany przez firmę iPad definiuje przyszłość mediów mobilnych i elektroniki użytkowej.