Katarzyna Pankiewicz wzmocniła zespół Golden Star Group

Katarzyna Pankiewicz Golden Star Group
Katarzyna Pankiewicz - Golden Star Group

Do zespołu Golden Star Group, globalnej firmy inwestycyjnej, dołączyła Katarzyna Pankiewicz. Korzystając z ponad 25-letniego doświadczenia na międzynarodowych rynkach nieruchomości, odpowiada za wynajem nieruchomości biurowych znajdujących się w portfolio firmy w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem kompleksu Oxygen Park w Warszawie.

– Jest nam niezmiernie miło powitać Katarzynę jako Senior Leasing Managera w naszym zespole w Polsce. Katarzyna będzie koordynowała strategię komercjalizacji projektów biurowych, znajdujących się w naszym polskim portfelu. Jesteśmy przekonani, że jej wiedza, doskonała znajomość lokalnego rynku oraz oczekiwań najemców, przełożą się na sukcesy w komercjalizacji poszczególnych projektów i rozwój całego naszego portfolio – powiedział Gal Peleg, CEO Golden Star Group.

Katarzyna Pankiewicz posiada 25-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w międzynarodowych firmach o profilu deweloperskim i inwestycyjnym. Przed dołączeniem do Golden Star Group, przez 7 lat pełniła funkcję Dyrektora ds. Wynajmu i Sprzedaży powierzchni biurowych w firmie Yareal. Wcześniej, przez ponad 16 lat pracowała w GTC, gdzie zajmowała stanowisko Dyrektora Komercyjnego, odpowiedzialnego za leasing wszystkich budynków znajdujących się w portfelu firmy.

– Niezwykle cieszę się z podjęcia nowej roli, w której będę miała przyjemność pracować w Golden Star Group i koordynować działania komercjalizacyjne dla nieruchomości biurowych, charakteryzujących się najwyższą jakością, dogodną lokalizacją oraz licznymi rozwiązaniami, przekładającymi się na komfort i bezpieczeństwo najemców. Moje działania będą koncentrowały się w pierwszej kolejności na warszawskim rynku biurowym i przygotowaniu nowoczesnych rozwiązań przestrzennych, które w pełni odpowiedzą na dynamicznie zmieniające się potrzeby naszych Klientów – skomentowała Katarzyna Pankiewicz, Senior Leasing Manager w Golden Star Group.

Oxygen Park, którego komercjalizację koordynuje Katarzyna Pankiewicz, to nowoczesny kompleks biurowy, zlokalizowany bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich w biznesowym obszarze Warszawy. Projekt składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni najmu ponad

18 000 m kw. Oxygen Park został zaprojektowany, aby zapewnić jak najlepsze i najbardziej komfortowe środowisko pracy. Całkowicie przeszklona fasada gwarantuje maksymalne doświetlenie światłem dziennym, a otwierane okna umożliwiają wentylację pomieszczeń świeżym powietrzem. Oprócz najwyższej jakości powierzchni biurowych, do dyspozycji najemców Oxygen Park są również zielone patio ze strefą relaksu oraz punkty handlowo-usługowe, obejmujące m.in. kantynę i piekarnię. W kompleksie przygotowano również 162 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, stojaki rowerowe oraz szatnie z prysznicami. Projekt architektoniczny Oxygen Park powstał w renomowanej pracowni JEMS Architekci, a inwestycja została oddana do użytku w 2013 r.