Marta Grochal dołączyła do zespołu Page Executive w Polsce

0

Firma executive search Page Executive (część PageGroup) rozszerza swoje struktury. Wraz z początkiem roku do jej zespołu na stanowisku Partnera dołączyła Marta Grochal, która będzie odpowiadać za rekrutacje w obszarach Consumer Goods, Industrial oraz Healthcare & Life Sciences.

Marta Grochal Page Executive
Marta Grochal – Page Executive

Marta Grochal posiada bogate doświadczenie w branży executive search, które zdobyła zarówno na rynku polskim, jak i zagranicą. Od wielu lat zajmuje się poszukiwaniem kandydatów na najwyższe stanowiska wymagające unikalnych kwalifikacji i doświadczenia.

Przed dołączeniem do Page Executive, od 2015 roku Marta Grochal związana była z firmą Pedersen & Partners. Do jej obowiązków należało m.in. strategiczne doradztwo z zakresu rekrutacji osób na najwyższe stanowiska dla klientów z wielu różnych branż, w szczególności z obszaru Healthcare & Life Science, Consumer Goods oraz Industrial w Europie Środkowej i Zachodniej. W latach 2008-2009 pracowała w Michael Page, która wraz z marką Page Executive należą do PageGroup.

Marta Grochal w Page Executive objęła stanowisko Partnera i będzie odpowiadać za poszukiwanie liderów w obszarach Consumer Goods, Industrial oraz Healthcare. Jestem przekonany, że dzięki swojej szerokiej wiedzy i bogatemu, ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży, będzie silnym wzmocnieniem zarówno dla PageGroup jak i naszych klientów oraz kandydatów – mówi Yannick Coulange, Dyrektor Zarządzający PageGroup w Polsce.

Marta Grochal ukończyła socjologię i komunikację medialną na Uniwersytecie Stanowym w Pensylwanii. Prywatnie, jest wielbicielką sportów ekstremalnych, cross fitu oraz szermierki – przez wiele lat była także reprezentantką Polski w tej dyscyplinie.

Czytaj również:  MLP Group zakończyło budowę parku w Lublinie