Oracle zatrudni w 2017 roku 1000 nowych przedstawicieli handlowych w regionie EMEA

oracle

Oracle zapowiedział utworzenie 1000 nowych miejsc pracy w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).  Pod hasłem „Change Happens Here” firma poszukuje nowego pokolenia ambitnych, pełnych determinacji przedstawicieli handlowych obeznanych z technologiami cyfrowymi, którzy wesprą rozwój segmentu usług chmurowych Oracle.         

Inicjatywa ta pojawiła się po opublikowanych niedawno przez firmę rekordowych wynikach finansowych, w których odnotowano wzrost łącznych przychodów z segmentu chmury o 58%.  Oracle jest teraz najszybciej rozwijającym się dostawcą oferującym skalowalne rozwiązania w chmurze i przewiduje, że segment ten będzie rozwijał się w tym roku jeszcze szybciej.

Program jest skierowany do ludzi z różnych środowisk i o różnych profilach, mających od dwóch do sześciu lat doświadczenia zawodowego i zajmujących się obecnie kadrami, marketingiem, rekrutacją, finansami, łańcuchem dostaw lub sprzedażą. Oracle chce przyciągnąć pracowników, którzy dążą do celu z dużą determinacją i będą w stanie z powodzeniem sprzedawać rozwiązania należące do najlepszych technologii przetwarzania w chmurze na świecie.

Kandydaci już teraz mogą składać podania na szereg stanowisk w całym regionie EMEA na stronie inicjatywy „Change Happens Here” pod adresem oracle.com/experience. Oracle poszukuje absolwentów uczelni wyższych, którzy są autentycznie zainteresowani technologią i z pasją podchodzą do transformacji, jaką chmura może zainicjować w przedsiębiorstwach.

„Nasz segment rozwiązań do przetwarzania w chmurze rozwija się z niesamowitą szybkością, jest to więc właściwy moment na wprowadzenie do naszej firmy nowego pokolenia utalentowanych ludzi” — powiedział Tino Scholman, wiceprezes Oracle, szef działu Oracle Cloud w regionie EMEA. „Zależy nam na zatrudnieniu inteligentnych osób nastawionych na budowanie relacji i mających silną motywację wewnętrzną, które potrafią wesprzeć naszych klientów w transformacji biznesowej i czerpią prawdziwą satysfakcję z osiągania znakomitych wyników. Różnorodność należy do podstawowych elementów wyjątkowej kultury Oracle. Chcemy umożliwić 1000 utalentowanych ludzi zmianę ich życia zawodowego na lepsze i dostęp do najlepszych szkoleń i programów rozwoju. Chcemy im też zaoferować szansę na przyspieszenie ich karier dzięki pracy u najszybciej rozwijającego się dostawcy platformy chmury w samym centrum cyfrowej zmiany pokoleniowej”.