Revolut uruchamia darmowe konto dla przedsiębiorców

Wład Jacenko i Nik Storoński – Revolut
Wład Jacenko i Nik Storoński - Revolut
 • Revolut wprowadza darmową wersję konta dla firm, bez miesięcznej opłaty abonamentowej
 • Fintech odnawia ofertę kont firmowych równo 2 lata po starcie usługi Revolut for Business  
 • Nowe konta są dostępne zarówno dla obecnych jak i dla przyszłych klientów biznesowych 
 • Ponad 100 tysięcy firm w Wielkiej Brytanii i Europie oszczędza dzięki Revolut for Business

Revolut, jeden z najszybciej rosnących fintechów w Europie, dołączył dziś do oferty dwa bezpłatne konta biznesowe bez miesięcznej opłaty abonamentowej. Nowy element oferty dla firm powstał z myślą o nowym pokoleniu startupów, które podejmują kroki w kierunku ekspansji na rynki zagraniczne.

Nowa odsłona oferty dla firm nawiązuje do misji Revolut, by demokratyzować dostęp do innowacji finansowych. Elastyczna oferta ma pomóc przedsiębiorcom zwiększać skalę działania z lokalnej ku globalnej i oszczędzić im zarówno czasu, jak i kosztów związanych z wymianą walut czy obsługą przelewów międzynarodowych.

Zmiany w ofercie Revolut dla firm to również nowy cennik i zakres usług, dostosowany do różnego typu potrzeb i wielkości przedsiębiorstwa. Klienci biznesowi będą mogli przechodzić na wyższy lub na niższy plan taryfowy, w dowolnym momencie, w zależności od bieżącej koniunktury, sytuacji w firmie i własnego uznania.

Z własnego doświadczenia wiemy, jak frustrujące może być dla ambitnego przedsiębiorcy poszukiwanie dobrze dopasowanych do potrzeb firmy usług. Bez nich jednak trudno jest rozwinąć skrzydła. Z myślą o tym, zaprojektowaliśmy nowe darmowe konta dla firm, które zaoszczędzą przedsiębiorcom czas, pieniądze i dadzą im większą kontrolę nad kosztami i elastyczność niezbędną w skalowaniu biznesu. Prywatne firmy to puls gospodarki, a my chcemy mieć swój udział w ich rozwoju” – mówi James Gibson, Product Owner, Revolut for Business.

Dla wielu młodych, prężnych firm wymiana handlowa lub sprzedaż usług na rynkach zagranicznych to warunek konieczny by mogły szybko się rozwijać. Elastyczność i możliwość zmieniania zakresu usługi zależnie od potrzeb to elementy, które ułatwiają firmom nawigowanie na zmiennym rynku międzynarodowym w dobie niepewności.

W ciągu zaledwie dwóch lat Revolut zbudował i wprowadził na rynek ofertę dla firm, która może być alternatywą lub uzupełnieniem usług tradycyjnych instytucji finansowych. Obecnie umożliwia ona:

 • Tworzenie firmowych kont wielowalutowych
 • Generowanie wirtualnych i fizycznych kart firmowych
 • Wysyłanie i przyjmowanie przelewów w 28 walutach, co pozwala płacić pracownikom lub dostawcom bez narażania się na niekorzystne kursy przewalutowań
 • Udostępnianie kont nowym członkom zespołu lub księgowym
 • Konfigurowanie dostępu i uprawnień pozwalających na realizację płatności
 • Integrację z popularnymi aplikacjami biznesowymi takimi jak Slack, Xero, FreeAgent, Zapier
 • Ustawianie zbiorczych lub predefiniowanych płatności oraz ich automatyzacja dzięki otwartemu API
 • Dostęp do supportu dla firm 24/7

Katowice, Trójmiasto, Warszawa, Kraków, w ostatnich dniach odbywamy podczas RevRallies wiele spotkań i rozmów, również o tym jak powinno wyglądać idealne konto firmowe. Mamy świadomość, że jeszcze wiele pracy przed nami, ale wierzę, że z nowymi, darmowymi planami Revolut Business dla firm oraz freelancerów, wiele osób zdecyduje się wypróbować naszą ofertę skierowaną dla biznesu” – Marat Azatjan, Business Development, Revolut w Polsce.

Revolut pracuje nad wdrożeniem kolejnych produktów i usług dla firm do swojej oferty, w tym funkcjonalności do zarządzania wydatkami firmowymi, a także kompleksowej usługi akceptacji i rozliczeń płatności.

Firmy mogą testować darmowe konto w Revolut aplikując wcześniej poprzez stronę: www.revolut.com/business.