RSM Poland przejmuje Denzel Polska

analizy raporty

RSM Poland, jedna z najszybciej rozwijających się firm audytorskich i doradczych w Polsce, finalizuje zakup Denzel Polska, biura rachunkowego o ugruntowanej pozycji na rynku w Katowicach.

W wyniku przejęcia i włączenia 20-osobowego Zespołu Denzel Polska w struktury RSM Poland, Zespół RSM liczyć będzie ponad 250 profesjonalnych pracowników. Doświadczeni doradcy podatkowi, biegli rewidenci, księgowi, specjaliści z zakresu kadr i płac, prawnicy oraz konsultanci IT świadczą dla Klientów pełen wachlarz usług doradczych, działając pod wspólną marką RSM z biur w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Katowicach.

Obecna akwizycja to kolejny rozdział w historii dynamicznego rozwoju RSM Poland i kolejny krok  na drodze do objęcia pozycji jednej z największych w Polsce, niezależnych firm księgowych, audytorskich i doradczych. Po przejęciu szczecińskiej firmy Poncyljusz & Radź w roku 2017 oraz kolejnym okresie organicznego wzrostu, grupa spółek RSM Poland odnotowała rekordowe przychody za 2018 rok na poziomie 29,2 mln PLN. W wyniku obecnej transakcji przychody za 2019 rok mogą sięgać poziomu 34 mln PLN. W perspektywie najbliższych 2-3 lat RSM Poland planuje zwiększyć zatrudnienie do ponad 300 osób oraz zmienić lokalizację biur w Warszawie i Katowicach.

Dzięki włączeniu firmy Denzel Polska w struktury RSM Poland będziemy bliżej naszych Klientów ze Śląska, wykorzystamy także synergie i szanse, jakie pojawiają się na terenie Katowic oraz całej Polski. Jesteśmy przekonani, że połączenie sił, wiedzy i doświadczenia specjalistów RSM Poland oraz Denzel Polska, a także znaczące zwiększenie zatrudnienia w katowickim biurze dodatkowo wzmocni naszą obecność na rynku, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych Klientów, jak i naszych obecnych i przyszłych pracowników – powiedział Bartosz MIŁASZEWSKI, Managing Partner w RSM Poland.