Technologie sprzedaży od Posnet, które trafiają w gusta przedsiębiorców

Na rodzimym rynku fiskalnym znajdziemy już technologie sprzedaży, które po prostu mogą się podobać. Takie urządzenia są dostępne m.in. w ofercie Posnet.

Technologie sprzedaży od Posnet

Na jakie kwestie zazwyczaj zwraca się uwagę przy poszukiwaniu technologii sprzedaży dla firmy? Zawsze kluczowe są z pewnością parametry i funkcje urządzeń, które zostają wdrożone w danej działalności gospodarczej. To jednak nie wszystko, co może mieć znaczenie. W praktyce okazuje się bowiem, że przedsiębiorcy coraz częściej przywiązują wagę do wyglądu oraz jakości wykonania technologii sprzedaży. I sięgają np. po kasy i drukarki fiskalne, które trafiają w ich gusta.

Kierowanie się względami estetycznymi towarzyszy nam przy podejmowaniu wielu decyzji zakupowych. W dzisiejszych czasach zwracamy na to uwagę np. przy poszukiwaniu nowego sprzętu elektronicznego – smartfona, laptopa czy nawet telewizora. I nie oznacza to automatycznie, że rezygnujemy wtedy z wyższych parametrów czy niezbędnych funkcji. Kwestie wizualne nie powinny bowiem przesłaniać tych technicznych. Chodzi raczej o to, żeby mocna specyfikacja szła w parze z designem i rozwiązaniami konstrukcyjnymi, które trafiają w nasze gusta. A skoro zwracamy uwagę na szeroko pojętą jakość wykonania przy zakupie wspomnianych wcześniej urządzeń, nie dziwi fakt, że dotyczy to także technologii sprzedaży. Tym bardziej, że na rodzimym rynku fiskalnym znajdziemy już rozwiązania, które po prostu mogą się podobać. Takie urządzenia są dostępne m.in. w ofercie Posnet, czyli polskiego producenta technologii sprzedaży.

Nowoczesny kasoterminal z ekranem dotykowym

Kasoterminale fiskalne nadal uznaje się za jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku technologii sprzedaży. Pomimo że pierwsze urządzenia tego typu już kilka lat temu pojawiały się w ofertach producentów i dystrybutorów. A wspomniana innowacyjność kasoterminali tkwi zarówno w rozbudowanej funkcjonalności, jak i w rozwiązaniach konstrukcyjnych. Doskonale widać to na przykładzie modelu Pospay Online od Posnet.

Kasoterminal Posnet Pospay Online to nowoczesne urządzenie, które prezentuje się ciekawie również pod względem wizualnym.
Kasoterminal Posnet Pospay Online to nowoczesne urządzenie, które prezentuje się ciekawie również pod względem wizualnym.

Wspomniane urządzenie cechuje się bardzo kompaktowymi gabarytami (80 x 81 x 152 mm). W tak poręcznej i lekkiej konstrukcji udało się jednak połączyć ogniwa, które stanowią często dwa podstawowe elementy rozwiązania systemowego dla firmy. Posnet Pospay Online składa się bowiem z części fiskalnej (działającej w trybie kasowym lub drukarkowym) oraz terminala płatniczego. Drugi ze wspomnianych elementów oferuje zaś dodatkowo obsługę przy użyciu wbudowanego ekranu dotykowego, co w jeszcze większym stopniu podkreśla innowacyjny wymiar tej technologii sprzedaży. I sprawia, że Pospay Online prezentuje się ciekawie również pod względem wizualnym. Ponadto, ważnym ogniwem omawianego kasoterminala od Posnet jest oprogramowanie. Urządzenie zostało bowiem wyposażone w autorską aplikację, która służy zarówno do zarządzania sprzedażą, jak i do przyjmowania płatności elektronicznych.

Drukarka fiskalna, która łączy tradycję z nowoczesnością

Kolejnym przykładem urządzenia marki Posnet, które cieszy się zainteresowaniem przedsiębiorców również za sprawą wysokiej jakości wykonania i ciekawego wzornictwa, jest drukarka fiskalna Trio Online. Ten model już na pierwszy rzut oka wyróżnia się kompaktową, nietuzinkową obudową. Design wspomnianego urządzenia rejestrującego został zresztą nagrodzony w konkursie Dobry Wzór, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. A warto też dodać, że Posnet Trio Online oferuje rozwiązanie konstrukcyjne, którego nie spotkamy w innych drukarkach fiskalnych. Urządzenie polskiej marki można bowiem rozbudować o opcjonalny uchwyt na tablet lub smartfona. W praktyce pozwala to na stworzenie kompaktowego rozwiązania technologicznego – łączącego w sobie funkcje „tradycyjnej” drukarki fiskalnej oraz terminala komputerowego POS, na którym będzie zainstalowana aplikacja sprzedażowa.

Posnet Trio Online to, rzecz jasna, nie tylko atrakcyjne wizualnie i praktyczne rozwiązania konstrukcyjne. Urządzenie zapewnia też np. obsługę 250 000 produktów lub usług, które zostaną wcześniej zdefiniowane w oprogramowaniu sprzedażowym. A każda pozycja PLU, znajdująca się później na wydrukowanym paragonie fiskalnym, może mieć nazwę o długości nawet do 80 znaków. Ponadto, model Trio Online występuje w kilku konfiguracjach, które różnią się dostępnymi interfejsami komunikacyjnymi. Tę drukarkę fiskalną online można rozbudować np. o łączność bezprzewodową Bluetooth i Wi-Fi. I co najważniejsze, rozwiązania komunikacyjne w tym urządzeniu da się dostosować do wymogu transmitowania danych do Centralnego Repozytorium Kas. Przedsiębiorca może wdrożyć Posnet Trio Online w wersji „zgodnej” z łączem internetowym, które jest wykorzystywane w jego firmie.

Gdzie sprawdzają się urządzenia marki Posnet?

Urządzenia marki Posnet, w tym kasoterminale i drukarki fiskalne, można obecnie spotkać w firmach reprezentujących różne branże. Modele tego producenta radzą sobie znakomicie zarówno w placówkach handlowych oraz usługowych, jak i w działalnościach funkcjonujących w trybie mobilnym. Atrakcyjne wzornictwo technologii sprzedaży od Posnet sprawia także, że są one chętnie wybierane przez przedsiębiorców przywiązujących dużą wagę do designu używanych urządzeń oraz do aranżacji stanowiska obsługi klientów.

Drukarka fiskalna Posnet Trio Online na stanowisku obsługi klientek w warszawskim atelier Lulu de Paluza.
Drukarka fiskalna Posnet Trio Online na stanowisku obsługi klientek w warszawskim atelier Lulu de Paluza.

Dobrym przykładem jest przywołana już wcześniej drukarka fiskalna Posnet Trio Online. To urządzenie można spotkać nie tylko w „typowych” placówkach handlowych, np. w sklepach spożywczych czy lokalach gastronomicznych, ale także w ekskluzywnych butikach z odzieżą premium, takich jak warszawskie atelier Lulu de Paluza. Czyli w miejscach, w których aranżacja wnętrza i sposób prezentacji bieżącej kolekcji ubrań oraz dodatków mają ogromne znaczenie. I to zarówno z punktu widzenia przedsiębiorcy, jak i jego klientów. A drukarka fiskalna online od Posnet – za sprawą eleganckiego wzornictwa, które idzie w parze z przydatną funkcjonalnością – po prostu dobrze pasuje do takiej działalności. I ma też wszelkie predyspozycje do tego, aby stać się jedną z wizytówek marki premium.