W najbliższy weekend 18-19 lipca w salonach Toyoty w Polsce debiutuje najnowsza odsłona hybrydowego Aurisa

3

W najbliższy weekend 18-19 lipca we wszystkich salonach Toyoty w Polsce debiutuje najnowsza odsłona hybrydowego Aurisa Toyoty Auris. Jest to zarazem ostatnia okazja, by skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej na wersję hybrydową nowego Aurisa.

Ofertą przedsprzedażową objęty jest wyłącznie Auris Hybrid w cenie 79 900 zł. Model jest standardowo wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, będącą integralnym elementem układu hybrydowego Toyoty. Dodatkowo już w podstawowej wersji Auris Hybrid ma m.in. 7 poduszek powietrznych, automatyczną klimatyzację, radio z systemem Bluetooth, felgi aluminiowe czy kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny o przekątnej 4,2 cala, umiejscowiony między zegarami.

Do tej pory hybrydowego Aurisa w przedsprzedaży zamówiło już ponad 600 klientów. Aż 45% zamówień przypadło na wersję Comfort z pakietem Style, a 33% na najbogatszą wersję Prestige. Zdecydowana większość zamówień pochodzi od klientów indywidualnych, co potwierdza lawinowo rosnącą popularność napędu hybrydowego wśród Polaków.

Nowa Toyota Auris debiutuje w polskich salonach z trzema wersjami napędowymi. Poza innowacyjnym napędem hybrydowym dostępne będą trzy silniki benzynowe, w tym nowa jednostka turbodoładowana 1.2 (116 KM), oraz dwa silniki Diesla. Cena startowa nowego Aurisa nie uległa zmianie i wynosi 59 900 zł.

Czytaj również:  Na Diesla za późno, na elektryki za wcześnie
  • bazyl

    Choćby nie wiem co się działo wybieram się na premierę do salonu. Wizualnie duuuużo bardziej podoba mi się ten nowy Auris niż II generacja. Poprawili zderzaki, lampy też prezentują się o wiele lepiej. Gdzieś jakiś czas temu czytałem, że producenci narzekają, że hybrydy nie są tak rozchwytywane przez kierowców, a tu proszę. Już w przedsprzedaży tyle sztuk zakupiono.

  • kickit

    A to ciekawostka, hybrydowa Toyota kojarzyła mi się tylko z Priusem a tutaj widze, że w drugiej generacji także auris dostał silnik hybrydowy.Bardzo dobry krok z ich strony zyskają na pewno dużo nowych klientów. wyniki przedsprzedazy swiadczą tylko o tym że Auris na premierze będzie się rozchodził jak świeze bułki.

  • lopek

    Przyznam Ci racje miałem okazje być wczoraj w salonie Toyoty i naprawde było sporo zainteresowanych.Oczywiście sam byłem jednym z nich 🙂 dużo osób przyglądało się nowinkom pod maską aurisa czyli hybrydzie i małolitrażowym silniku 1.2 z doładowaniem , ale z tego co zauważyłem większość wybierała hybryde, tak samo zresztą jak i ja, złożyłem już zamówienie a teraz pozostaje mi tylko poczekać na jego zrealizowanie.