ABC Data najlepszym dystrybutorem IT 2011 roku w Europie Środkowo-Wschodniej

Modern business with new technologies
Modern business workplace with business news website on a digital tablet, mobile banking on a smartphone and some charts and graphs on a desktop.

ABC Data S.A. firma dystrybucyjna z branży IT – już trzeci rok z rzędu została uznana najlepszym dystrybutorem IT w Europie Środkowo-Wschodniej i otrzymała nagrodę EMEA Channel Academy w „uznaniu doskonałości w dystrybucji”.

Nagroda została przyznana podczas konferencji producentów i dystrybutorów IT z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), DistrEE XXL w Monte Carlo. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży dystrybucji IT, przyznawane przez największych światowych producentów IT, którzy oceniają działalność dystrybutorów na tle konkurencji we wskazanym regionie.

Wśród głównych kryteriów przyznania nagród są: wzrost sprzedaży, liczba klientów, warunki kredytowe, finansowanie, zarządzanie magazynem, logistyka, rozwijanie rynku i relacje z resellerami. Nagroda dla najlepszego dystrybutora przyznawana jest od 3 lat i co roku otrzymywała ją ABC Data.