Grupa Waryński: 330 sprzedanych mieszkań w 12 miesięcy – podsumowanie wyników

deweloperskich Grupa Waryński podsumowuje pierwszy rok sprzedaży mieszkań
Miasto Wola

Grupa Waryński podsumowała pierwszy rok sprzedaży mieszkań w inwestycjach Miasto Wola i Stacja Kazimierz, realizowanych wraz z partnerami przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W okresie sierpień 2014 r. – lipiec 2015 r. spółka uruchomiła 4 etapy projektów o łącznej liczbie 515 mieszkań, z czego 330 lokali znalazło już swoich nabywców.

W ciągu dwunastu miesięcy, od sierpnia 2014 r., Grupa Waryński sprzedała łącznie 330 lokali, oferowanych w ramach I i II fazy obu inwestycji mieszkaniowych – Miasta Wola i Stacji Kazimierz. Bardzo dobre wyniki sprzedażowe plasują spółkę w czołówce stołecznych deweloperów mieszkaniowych.

Za nami pierwszy rok aktywnej – sprzedażowej działalności na rynku deweloperskim. Duże zainteresowanie Klientów naszymi projektami pokazuje, że jako nowy gracz na rynku nieruchomości, podążamy w dobrym kierunku. We współpracy z partnerami, stale rozwijamy nasze projekty i analizujemy sytuację na rynku, dzięki czemu możemy błyskawicznie reagować na pojawiające się trendy oraz dostosowywać kolejne etapy naszych inwestycji do oczekiwań Klientów. Nie zamierzamy zwalniać tempa. Analizujemy również możliwość realizacji kolejnych projektów w nowych lokalizacjach, wśród których znajdują się takie dzielnice, jak Wola, Bemowo czy Mokotów. Duża popularność inwestycji, dobre wyniki sprzedażowe oraz dynamicznie postępująca budowa poszczególnych faz projektów dopingują nas do jeszcze cięższej pracy i sprawiają, że jeszcze w 2015 r. będziemy mogli uruchomić kolejne fazy naszych inwestycji na Woli – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

deweloperskich Grupa Waryński podsumowuje pierwszy rok sprzedaży mieszkań
Miasto Wola

Grupa Waryński prowadzi obecnie dwa niezależne projekty mieszkaniowe na Odolanach, w ramach których w perspektywie kilku lat powstanie 1,5 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej blisko 100 tys. m kw. Pierwszy – Miasto Wola, w który docelowo znajdzie się ok. 850 mieszkań, współtworzony jest ze spółką Dantex. Druga inwestycja – Stacja Kazimierz to z kolei wspólny projekt Grupy Waryński i firmy Polnord, zakładający powstanie ok. 650 lokali mieszkalnych.

W sprzedaży dostępne są aktualnie mieszkania 4 etapów inwestycji Grupy Waryński. W pierwszej fazie projektu Miasto Wola, swoich nabywców znalazło już 106 ze 112 oferowanych lokali. W drugim etapie tej inwestycji, w którym dostępnych było 113 mieszkań, firma sprzedała 56 lokali. Z kolei, w największym z dotychczas realizowanych budynków – pierwszym etapie Stacji Kazimierz, zakładającym powstanie 179 mieszkań – swoich nabywców znalazło aż 155 lokali. Druga faza tego projektu to natomiast 13 z 111 lokali sprzedanych w ciągu zaledwie kilku pierwszych dni od uruchomienia inwestycji.

W ostatnich dwunastu miesiącach, Grupa Waryński może pochwalić się nie tylko dobrymi wynikami sprzedażowymi, ale również dynamicznie postępującą budową kolejnych etapów. Spółka wraz z partnerami zawiesiła już wiechy na pierwszych etapach zarówno projektu Miasto Wola, jak i Stacji Kazimierz. Natomiast już w IV kw. zaplanowano zakończenie budowy pierwszej fazy inwestycji Miasto Wola, która tym samym stanie się pierwszym projektem deweloperskim zrealizowanym przez Grupę Waryński.