Home Invest kończy budowę „Krasińskiego 58” na Żoliborzu, rusza sprzedaż w dwóch kolejnych inwestycjach

0
osiedle Krasińskiego 58

Dobiega końca budowa osiedla mieszkaniowego „Krasińskiego 58”, inwestycji realizowanej przez Home Invest na warszawskim Żoliborzu. Sprzedanych zostało już ponad 80% wszystkich mieszkań. Deweloper rozpoczął też przedsprzedaż lokali w dwóch innych inwestycjach, zlokalizowanych w dobrze skomunikowanych dzielnicach Warszawy – na Bielanach i Włochach.

„Krasińskiego 58” to inwestycja o pięciopiętrowej zabudowie z wewnętrznym dziedzińcem, małą architekturą oraz placem zabaw dla dzieci. Każdy lokal posiada dodatkową powierzchnię w postaci ogródka (na parterze) oraz balkonu (na piętrach). Funkcjonalne układy mieszkań pozwalają na dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb. Mieszkania posiadają także oddzielne widne kuchnie lub aneksy z oknem, gdzie istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Budowa osiedla rozpoczęła się w czerwcu 2014 roku.

– Satysfakcjonująca sprzedaż jest z pewnością efektem dobrej lokalizacji, w prestiżowej dzielnicy Warszawy, jaką jest Żoliborz. Komfortowa komunikacja z centrum, bliskość terenów zielonych oraz galerii handlowej, zachęcają klientów do zakupu mieszkania przy ulicy Krasińskiego. Obecnie w ramach promocji oferujemy także 50% zniżkę na miejsce postojowe na tym osiedlu  – mówi Janusz Miller, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Home Invest.

Bielany w cenie

W sierpniu Home Invest rozpoczął budowę II etapu bielańskiego osiedla „Na Sokratesa”, w którym znajdzie się 186 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Ceny zaczynają się już od 6 899 złotych za metr kwadratowy. Dotychczas były podpisywane umowy rezerwacyjne, natomiast od października klienci mogą się już decydować na umowy deweloperskie.

II etap inwestycji „Na Sokratesa” to budynek B o wysokości od 7 do 9 pięter. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 29,49 do 67,71 m2. Dużą zaletą pomieszczeń jest zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną. Ponadto, wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, loggie lub ogródki na parterze.

Pierwszy etap, którego budowa ma zostać zakończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, sprzedaje się na satysfakcjonującym poziomie – na chwilę obecną ponad 60% mieszkań znalazło swoich nabywców. Podobnie jak w przypadku Żoliborza, tak i tutaj największym atutem osiedla jest jego lokalizacja, zaledwie pięć minut od Metra Młociny. W pobliżu są też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Zielona dzielnica, jaką są Bielany (30% powierzchni zajmują tereny zielone) jest wymarzonym miejscem dla osób aktywnych fizycznie, ale też tych szukających wyciszenia w kontakcie z przyrodą.

Czytaj również:  Stopy zwrotów na polskim rynku mieszkaniowym znacznie powyżej poziomu Europy Zachodniej

Także na Bielanach deweloper w październiku oferuje zniżki na miejsca postojowe – przy I etapie inwestycji miejsce można kupić z 20% rabatem, zaś w przypadku II etapu, cena jest o połowę niższa.

Powstanie osiedle w dzielnicy Włochy

Najnowszy projekt firmy Home Invest, osiedle mieszkaniowe „Monte Verdi” w dzielnicy Włochy, jest na etapie przedsprzedaży i podpisywania umów rezerwacyjnych. Kameralna inwestycja, z lokalami użytkowymi w parterze budynku, będzie się znajdować w bliskim położeniu od stacji PKP Warszawa Włochy, z której dojazd do centrum stolicy wynosi około 10 minut. W najbliższej okolicy znajdą się także liczne punkty usługowo-handlowe, ścieżki rowerowe wraz ze stacją Veturilo oraz liczne tereny zielone.

– Bardzo dobre skomunikowanie tej lokalizacji poprzez kolej miejską i podmiejską sprawia, że dojazd do pracy, szkół czy przedszkoli w innych dzielnicach miasta, nie będzie stanowił większego problemu. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych oraz niskiej, kameralnej zabudowy powoduje, że lokalizacja ta będzie dobrym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i odpoczynek od zgiełku miasta – mówi Janusz Miller.

Home Invest w poprzednich latach z sukcesem zrealizował inne inwestycje, w których wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców – cztery etapy „Wola Prestige” (661 mieszkań) na Woli oraz „Miłosna Park” (117 mieszkań) w Wesołej. Deweloper nadal poszukuje gruntów na terenie Warszawy, które mogłyby być przeznaczone pod nowe inwestycje mieszkaniowe.