Lech Zasławski dołączył do zarządu banku Credit Agricole

Lech Zasławski, wiceprezes zarządu banku Credit Agricole

Do zarządu banku Credit Agricole dołączył Lech Zasławski. Będzie odpowiadał za obszar finansów. Nowy wiceprezes związany jest z bankiem od 18 lat, od początku w obszarze controllingu, raportowania zarządczego oraz finansów.

Lech Zasławski związany jest z Credit Agricole, a wcześniej LUKAS Bankiem, od 18 lat. Od początku pracował i pracuje w obszarze controllingu, raportowania zarządczego oraz finansów. Przez ostatnie lata zajmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego Obszarem Controllingu i Strategii oraz był członkiem Top Executive Managementu. Współtworzył kluczowy plan rozwoju banku, dzięki któremu możliwe było zwiększenie inwestycji w wielowymiarową transformację Credit Agricole, poprzez rozszerzenie i przyspieszenie realizacji części założeń strategicznych.

– Dołączenie do zarządu banku, w którym pracuję w zasadzie od początku swojej kariery zawodowej, to dla mnie duże wyróżnienie. Zawsze zależało mi na tym, żeby mój bank rozwijał się i miał coraz więcej zadowolonych klientów. Nic się tutaj nie zmienia. Nadal będę konsekwentnie o to zabiegał. – mówi Lech Zasławski, nowy wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.

Lech Zasławski jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej, specjalizacja: zarządzanie systemami finansowymi. Ukończył ponadto International Business Course w Karel de Grote Hogeschool w Antwerpii. Nowy wiceprezes ma 42 lata. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci, z pasją uprawia sport, szczególnie crossfit oraz bieganie. Obecnie swoją uwagę kieruje również w stronę muzyki.