Mood Polska laureatem rankingu Gazele Biznesu

0

Mood Polska specjalizująca się w sensorycznych rozwiązaniach marketingowych w miejscu sprzedaży oraz Experience Design, znalazła się wśród elitarnego grona laureatów ogólnopolskiego rankingu Gazele Biznesu 2015 – najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw.

Plebiscyt „Gazele Biznesu” organizowany jest od 2000 roku przez redakcję Pulsu Biznesu, a autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface. Celem projektu jest wyróżnienie małych i średnich firm, które dzięki dynamicznemu rozwojowi prężnie działają na rynku, nierzadko skutecznie konkurując z większymi przedsiębiorstwami.

O miejscu firmy-laureata na liście rankingowej, decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2014, 2013, 2012). Firma Mood Polska na przestrzeni tego czasu osiągnęła 107 % wzrostu przychodu i w żadnym z poszczególnych okresów finansowych nie odnotowała straty.

Ranking Gazele Biznesu to najbardziej prestiżowa i znana tego typu lista w Polsce. Ze względu na długą historię oraz jasne kryteria, zestawienie zapewnia uznanie wśród konsumentów i przedsiębiorstw, dla których tytuł „Gazela Biznesu” świadczy o ponadprzeciętnej kondycji i uczciwości wyróżnionych podmiotów.

Jesteśmy bardzo dumni z tego prestiżowego wyróżnienia. Pokazuje to, iż marka Mood jest wiarygodnym i rzetelnym kontrahentem. Dla nas osobiście, jest to także ważne potwierdzenie istotnych trendów – rozwiązania marketingu sensorycznego zdobywają coraz większą popularność na polskim rynku, dzięki czemu nasza sprzedaż stale rośnie – mówi Aleksandra Potrykus-Wincza, Country Manager Poland & Baltics w Mood.

Czytaj również:  Zmiany w ustawie hazardowej poprawiły wyniki legalnych bukmacherów o kilkaset procent. Do Polski wkracza największy gracz z rumuńskiego rynku