Pożyczka pozabankowa w miesięcznych ratach

0

38% Polaków, których czekają nieprzewidziane wydatki, sięga po pożyczkę niebankową. Decydujący się na nią zwracają uwagę nie tylko na oprocentowanie, ale też na system spłaty.

Najczęściej z pożyczek oferowanych przez firmy z sektora pozabankowego korzystają ci, którzy nie mają szans na kredyt w banku. Otrzymują niewielkie kwoty, które spłaca się w systemie tygodniowym do 30 dni. Dla budżetu domowego, który czasem trudno jest dopiąć, to niekorzystne rozwiązanie, stąd pomysł na wprowadzenie pożyczki gotówkowej z miesięcznym systemem spłaty rat.

Jak mówi serwisowi infoWire.pl Michał Kuchta z Provident Polska, „taką pożyczkę można zaciągnąć maksymalnie do wysokości 8 tys. zł na okres od 3 do 12 miesięcy. To odróżnia nas od tradycyjnej pomocy finansowej w sektorze pozabankowym”. Comiesięczny cykl spłaty rat zapewnia większe bezpieczeństwo i sprawia, że pożyczka nie jest tak dużym ciężarem. Jej zaciągnięcie jest łatwe – wystarczy wypełnić wniosek i drogą elektroniczną przesłać go firmie do rozpatrzenia.

Czytaj również:  Tak duże imprezy sportowe jak mundial pomagają zachęcać dzieci do sportu. Bez względu na wynik reprezentacji