Roof Renovation finalizuje proces mariażu Spółek

Rafał Wójcik, prezes Roof Renovation
Rafał Wójcik, prezes Roof Renovation

Notowany na NewConnect Roof Renovation, jeden z liderów rynku w segmencie wykonawstwa dachów płaskich oraz obudowy dla wielkogabarytowych obiektów przemysłowych i logistycznych, z sukcesem zakończył proces mariażu ze spółką TopLevelTennis.com. 19 stycznia Sąd Rejonowy w Opolu zarejestrował emisję akcji serii L skierowaną do właścicieli Roof Renovation Sp. z o.o.

Sąd rejonowy w Opolu zarejestrował podwyższenie kapitału zakładowego Roof Renovation w drodze emisji akcji serii L. Akcje te zostały objęte przez założycieli Roof Renovation Sp. z o.o. w zamian za 100 proc. udziałów w tej spółce. Umowy objęcia akcji i nabycia Roof Renovation Sp. z o.o. przez spółkę notowaną na NewConnect (wcześniej pod nazwą TopLevelTennis.com) zostały zawarte 30 września 2022 r. Na początku października ubiegłego roku do zarządu spółki zostali powołani założyciele firmy i obecnie główni akcjonariusze: Rafał Wójcik, Tomasz Kochajkiewicz i Paweł Śnieżek.

Rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego formalnie kończy proces mariażu Spółek, tj. nabycia Roof Renovation sp. z o.o. w zamian za akcje serii L i naszego debiutu na NewConnect. Cieszymy się z tego, w szczególności wiedząc, że czekało na to wielu inwestorów. Konsekwentnie wywiązujemy się ze składanych w przeszłości deklaracji, realizując po kolei wyznaczane cele – zarówno korporacyjne jak i biznesowe. Te drugie na najbliższe lata określiliśmy w opublikowanej w grudniu strategii. – komentuje Rafał Wójcik, prezes Roof Renovation.

Strategia na lata 2022-2027 zakłada m.in. rozwój komplementarnej oferty w szczególności w zakresie produkcji ekologicznych materiałów budowlanych, zastosowania OZE w przemyśle i budownictwie oraz inwestycji w nieruchomości gruntowe, jednocześnie dalej rozwijając swoją podstawową działalność prowadząc ekspansję na zagraniczne rynki.

Firma obecnie jest w trakcie realizacji 10 projektów o łącznej powierzchni 190 tys. mkw. i wartości 105 mln PLN, które do tej pory zostały zrealizowane w ponad 80%. W trakcie realizacji są prace nad obiektami dla m.in. Tesli, SK innovation i Eurobox, natomiast w minionym roku Roof Renovation ukończył 12 projektów m.in. dla Media Expert, LG, InPost, LPP, ZALANDO, Panattoni, Kaufland czy Valeo.