Tech Data Polska i Sharp Electronics CEE podpisują umowę

0

Tech Data podpisała umowę z Sharp Electronics na dystrybucję rozwiązań visual solutions na polskim rynku.

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska, komentuje: „Nasza firma oferuje wszystko, począwszy od zarządzania danymi i od wizualnych paneli, po rozwiązania IoT i przetwarzania kognitywnego. Dlatego tak istotna jest dla nas możliwość współpracy z Sharp i korzystania z zaawansowanych technologicznie i jakościowo urządzeń oraz rozwiązań tego producenta.”

Połączenie technologii AIoT oraz 8K to kierunek rozwoju nowych produktów i rozwiązań biznesowych Sharp, który wspiera klientów biznesowych w zakresie integracji procesów IT, a także pomaga tworzyć, wizualizować i udostępniać informacje w formie analogowej i cyfrowej.

Krzysztof Nikisz, Sales Manager VS, Sharp Electronics CEE
Krzysztof Nikisz, Sales Manager VS, Sharp Electronics CEE

Krzysztof Nikisz, Sales Manager VS, Sharp Electronics CEE, mówi: „Cieszymy się, że firma Tech Data przez podpisanie umowy trafiła do grona autoryzowanych dystrybutorów Sharp Electronics. Tech Data to cenny partner biznesowy z uwagi na swoje ponad 30-letnie doświadczenie i liczne realizacje w branży IT. Gwarantuje nam fachową wiedzę i znajomość zmieniającego się dynamicznie rynku technologicznego. Podpisanie tej umowy to konsekwencja najnowszej strategii Sharp, jeśli chodzi o rozwój naszych działań na rynku sprzedaży oraz nawiązywanie współpracy z doświadczonymi integratorami i dostawcami rozwiązań”.

Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager, Sharp Electronics CEE
Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager, Sharp Electronics CEE

Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager, Sharp Electronics CEE, dodaje: “Podpisanie umowy z Tech Data to konsekwencja naszej nowej strategii biznesowej, której pierwsze efekty są już widoczne. Stawiamy na współpracę z firmami doświadczonymi, posiadającymi wysoko specjalistyczną wiedzę i nowoczesną ofertę urządzeń oraz rozwiązań, pozwalających na przeprowadzenie zaawansowanych technologicznie wdrożeń u naszych klientów biznesowych.

Współpraca z Tech Datą daje nam szerokie możliwości działań i rozwijania biznesu na rynku. Nasze połączone siły, doświadczenie w branży i oferta rozwiązań dają nam naprawdę duże możliwości dalszego rozwoju oraz potencjał do wspólnych, skutecznych działań w biznesie.”

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska
Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska

Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska, podsumowuje: „Nasza firma dostosowuje się do nieustannych zmian w światowym popycie na technologię. Nasi dostawcy, w których gronie znalazł się Sharp Electronics, gwarantują jakość i fachową wiedzę na dynamicznie zmieniającym się rynku technologii, oferując doskonałą obsługę i światowej klasy realizacje.”

Czytaj również:  Huckleberry Games S.A. pozyskuje 1,5 mln zł z emisji akcji serii F