Wojciech Sienicki Dyrektorem Zarządzającym Kuehne + Nagel w Polsce

Wojciech Sienicki - Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce
Wojciech Sienicki - Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce

Wojciech Sienicki (57) został powołany na Dyrektora Zarządzającego Kuehne + Nagel w Polsce.

Wojciech Sienicki - Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce
Wojciech Sienicki – Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce

Wojciech Sienicki posiada prawie 30 lat doświadczenia w branży logistyki i transportu, obejmując w tym okresie wiele menadżerskich stanowisk. Sienicki dołączył do Kuehne + Nagel w 2011 roku, gdy objął odpowiedzialność za Dział Spedycji Drogowej i Kolejowej w Polsce, który później został przekształcony w Dział Spedycji Drogowej. Obejmował on pozycję Dyrektora Działu Spedycji Drogowej do czasu jego powołania na obecne stanowisko.

„Objęcie stanowiska Dyrektora Zarządzającego Kuehne + Nagel w Polsce to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale również wyzwanie. Jestem przekonany, iż moje wieloletnie doświadczenie wewnątrz firmy oraz znajomość specyfiki polskiego rynku logistycznego umożliwią efektywne zarządzanie polską dywizją Kuehne + Nagel. Moim celem jest, abyśmy dostarczali naszym Klientom usługi, które będą budować dodatkową wartość dla ich biznesów.” – mówi Wojciech Sienicki.

“Wojciech Sienicki jest doświadczonym menadżerem branży logistycznej i transportowej z wieloma sukcesami biznesowymi. Powołując Wojciecha Sienickiego na stanowisko Dyrektora Zarządzającego, mamy pewność dalszej gwarancji usług wysokiej jakości, których realizacja będzie zgodna z naszą globalną strategią, zorientowaną na zapewnianie naszym Klientom innowacyjnych i efektywnych rozwiązań”– powiedział dr. Hansjörg Rodi, Regionalny Menadżer, Kuehne + Nagel w regionie Centralnej i Wschodniej Europy.