Aneta Jurkiewicz nowym Partnerem Mazars w Polsce

Aneta Jurkiewicz, Mazars
Aneta Jurkiewicz, Mazars

Aneta Jurkiewicz pracuje w Mazars od roku 2000. Zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale audytu i corporate finance. Od wielu lat jest odpowiedzialna za dział outsourcingu kadr i płac.

Aneta specjalizuje się w doradztwie z zakresu kadr i płac dla polskich i zagranicznych spółek. Jest ekspertem w dziedzinie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Jest również cenionym mówcą na konferencjach i webinariach. Autorka publikacji specjalistycznych, aktywnie współpracuje z mediami.

Aneta Jurkiewicz otrzymała tytuł Payroll Manager of the Year w konkursie Global Payroll Awards 2021 organizowanym przez Global Payroll Association.

– Nasze ambitne plany opierają się na solidnych podstawach: pielęgnowaniu talentów w całej organizacji i pewności, że właściwie nagradzamy naszych najlepszych pracowników. Odczuwamy wielką satysfakcję obserwując, jak w naszych szeregach wzrastają utalentowane jednostki, które dochodzą do najwyższego szczebla organizacji. Gratuluję Anecie zasłużonego awansu i mam nadzieję, że nacisk, który kładziemy na rozwijanie silnej kultury firmy i stwarzanie nowych możliwości zachęci naszych pracowników do pójścia w jej ślady – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.