Bezpłatne rozliczanie PIT-ów z Alior Bankiem

0
alior

Alior Bank wspólnie z renomowanym biurem rachunkowym, rozpoczął ogólnopolską akcję umożliwiającą darmowe rozliczenie rocznej deklaracji podatkowej. Oferta jest dostępna dla każdego, również dla osób, które nie są klientami banku. Aby z niej skorzystać, nie trzeba nabywać żadnego produktu.

To pierwsza ogólnopolska akcja w której instytucja finansowa daje możliwość bezpłatnego rozliczenia deklaracji podatkowej.

Aby rozliczyć PIT z Alior Bankiem wystarczą trzy kroki:

1. Do 22 kwietnia podatnik powinien przyjść do dowolnego z 200 oddziałów Alior Banku z kompletem dokumentów i podpisać umowę ramową, przy czym nie ma obowiązku korzystania z jakiegokolwiek produktu Alior Banku;
2. Bankier wyśle zeskanowane i zaszyfrowane dokumenty e-mailem do klienta oraz do biura rachunkowego .
3. Biuro rachunkowe w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych dokona rozliczenia podatku dochodowego za rok 2010 i prześle pełną dokumentację na adres e-mail podatnika.

„Nasze wewnętrzne badania potwierdziły, że blisko 40% klientów byłoby zainteresowanych możliwością bezpłatnego rozliczenia deklaracji podatkowej. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępnić możliwość darmowego rozliczenia PIT również osobom, które nie są klientami banku. I tym samym zaoferować w standardzie, to co dotychczas było dostępne dla nielicznych klientów.” – powiedział Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Banku

Alior Bank przygotował także promocyjną ofertę pożyczki gotówkowej na opłacenie rocznego podatku dochodowego. Osoby, które zdecydują się z niej skorzystać nie zapłacą prowizji od udzielonej pożyczki.

Na potrzeby akcji „Rozlicz PIT z Alior Bankiem za darmo” przygotowana została kampania internetowa i radiowa oraz dedykowane materiały marketingowe.

Więcej szczegółów można znaleźć na www.pit.aliorbank.pl