Dodatek do oleju, czyli nowa siła dla każdego samochodu

0

Olej to krew naszego samochodu. Dobry olej gwarantuje odpowiednią pracę całego silnika. Jeśli dbamy o regularną wymianę oraz dobór odpowiedniej jakości produktu, mamy gwarancję, że wszystko będzie sprawnie działać. Jednak silnik, podobnie jak organizm, można suplementować. W tym wypadku pomocny będzie dodatek do oleju TEC 2000 Oil Booster.

Czym jest, jak działa i co daje Oil Booster ?

Ten konkretny dodatek, który składa się m.in. z dodatków przeciwzużyciowych, spowalniających starzenie i pienienie się oleju, czy utrzymujących zanieczyszczenia w jednorodnej zawiesinie, pozwala zwiększyć film olejowy, jednocześnie zmniejszając jego zużycie.

TEC 2000 świetnie sprawdzi się w każdym aucie, motocyklu, ciągniku, maszynie budowlanej  – zarówno w silniku benzynowym, jak i dieslu. Dodatkowo chroni silnik przed szybszym zużyciem, co jest jednoznaczne ze sporymi oszczędnościami w serwisach.

W skład Oil Boostera wchodzi aktywny składnik anti-wear, którego działanie docenią wszyscy kierowcy. Mieszkamy w miejscu, gdzie na przełomie pór roku są dość spore wahania temperatur, a zimy potrafią być bardzo srogie. Stosując dodatek do oleju, możemy być spokojni o jego jakość w najgorszych warunkach – olej zachowa swoje właściwości i z łatwością dotrze to wszystkich ruchomych części silnika.

Dodatkowo zauważymy szybszy zimny rozruch, niższe zużycie paliwa oraz będziemy emitować mniej spalin do atmosfery. Same plusy – zarówno dla nas, jak i dla środowiska. Ponadto, co ważne, Oil Booster dostał rekomendację wielu producentów samochodów, w tym BMW, Mercedesa, Volkswagena, a nawet Rolls Royce’a czy Jaguara oraz spełnia wymagania dotyczące normy CCMC (Komitet Konstruktorów Wspólnego Rynku).

Dodatek do oleju

Jak stosować dodatek do oleju?

To banalnie proste. Wystarczy, że podczas wymiany oleju (lub zaraz po) wlać do silnika Oil Booster. Dobrze też, aby silnik był już po pierwszym uruchomieniu. Należy pamiętać, aby silnik był wtedy rozgrzany do temperatury roboczej, czyli w okolicach 90 stopni Celsjusza.

Czytaj również:  Auta elektryczne coraz częściej biorą udział w kolizjach drogowych

Kiedy już spełnimy te wszystkie warunki, dolewamy do oleju dodatek i pozwalamy silnikowi popracować na wolnych obrotach przez 5 minut.