Erik Drukker mianowany na stanowisko Prezesa Zarządu BNP Paribas Real Estate Poland i na region Europy Środkowo-Wschodniej

Erik Drukker, Prezes Zarządu, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland
Erik Drukker, Prezes Zarządu, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland

Erik Drukker przejął z dniem 31 maja 2019 roku dowodzenie jako nowy Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny na Europę Środkową i Wschodnią w BNP Paribas Real Estate.

Z punktu widzenia obecnej strategii BNP Paribas Real Estate zmierzającej do wdrożenia nowych usług w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, stały wzrost gospodarczy i rozwój rynków w tym regionie stanowią idealne tło dla realizacji naszych planów. Erik Drukker, dzięki swojej dogłębnej znajomości specyfiki krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej – Lauric Leclerc, Zastępca Dyrektora Generalnego BNP Paribas Real Estate odpowiedzialny za międzynarodowe doradztwo i zarządzanie nieruchomościami

Erik Drukker piastował stanowisko Dyrektora Zarządzającego w BNP Paribas Real Estate Poland od 6 lat, a pod koniec roku 2018 objął również pozycję Dyrektora Generalnego na Czechy oraz Członka Zarządu polskiego i czeskiego oddziału BNP Paribas Real Estate.

Przez cały okres jego dotychczasowej pracy dla BNP Paribas Real Estate, Erik sprawował nadzór nad działami Wynajmu i Wycen w Polsce, Czechach i Rumunii.
Wraz z objęciem przez Erika stanowiska Prezesa Zarządu na Europę Środkowo-Wschodnią do pełnionych przez niego obowiązków dojdzie nadzór nad działami Rynków Kapitałowych, Zarządzania Nieruchomościami, Badań i Analiz Rynkowych oraz Doradztwa i Zarządzania Projektowego. Ponadto będzie on odpowiedzialny za opracowywanie i wdrażanie nowych inicjatyw na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

Erik Drukker, Prezes Zarządu, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland
Erik Drukker, Prezes Zarządu, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland

Okazane mi zaufanie, jakim jest powierzenie mi tego stanowiska, jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Przyjęta przeze mnie nowa rola oznacza pracę nad nowymi rozwiązaniami i ofertą usług spełniających rosnące oczekiwania rynku i naszych klientów. Branża nieruchomości odchodzi teraz od tradycji, obecnie inwestujemy w innowacyjność – czy to z perspektywy stosowanych narzędzi czy też przyjmowanego podejścia. Dlatego też ogromnie cieszy mnie możliwość pracy z tak utalentowanym zespołem, którego członkowie tak jak i ja są pasjonatami rynku nieruchomości. Jestem pewien, iż wspólnie uda nam się zrealizować nasze coraz ambitniejsze cele dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. – Erik Drukker, Prezes Zarządu, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland

Erik jest specjalistą o bogatym doświadczeniu, znanym i rozpoznawalnym na rynku nieruchomości na terenie całej Europy. Przez większość trwającej 23 lata kariery na rynku polskim pracował głównie dla firmy DTZ, gdzie piastował stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego i Członka Zarządu. Jego rozległa wiedza na temat dynamicznie zmieniających się realiów rynku nieruchomości pozwoliła na opracowanie szeregu innowacyjnych narzędzi wykorzystywanych przy wdrażaniu i świadczeniu nowych usług na rzecz klientów BNP Paribas Real Estate na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.