Goodyear Dunlop wyróżniony przez Hondę

0

Goodyear Dunlop został laureatem prestiżowej „Nagrody dla Dostawców  (Supplier Award), przyznawanej co roku przez firmę Honda. Wyróżnienie jest dowodem uznania dla Goodyear Dunlop za szczególny wkład w sukces biznesowy tej japońskiej marki w ubiegłym roku.

Goodyear Dunlop otrzymał nagrodę w kategorii Szczególne Osiągnięcia, w podziękowaniu za wyjątkowy poziom obsługi firmy Honda w 2015 roku i sprostanie wyzwaniu dostarczenia dodatkowych dostaw opon w rozmiarze 225/65R17 dla nowej wersji modelu CR-V. Dla japońskiego giganta motoryzacyjnego sprawna współpraca z Goodyearem była kluczowa do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży nowego modelu auta.

Wprowadzenie na rynek nowego CR-V spotkało się z ogromnym zainteresowaniem klientów i przełożyło się na gwałtowany wzrost popytu w stosunku do tego prognozowanego. Sukces Hondy okazał się wyzwaniem dla jej dostawców, w tym m.in. Goodyear Dunlop – firma szybko zareagowała na zwiększone zamówienia opon, a skuteczne zintegrowanie działań w obszarze produkcji i logistyki pozwoliło w pełni i na czas dostarczać ogumienie wieloletniemu partnerowi biznesowemu i jego klientom.

Goodyear Dunlop wyróżniony przez Hondę_Ccwp15110415„Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć markę Honda, a otrzymane wyrazy uznania
to dla nas dodatkowy powód do dumy. Ta nagroda jest świadectwem zaangażowania naszego zespołu w dostarczanie najwyższej jakości obsługi naszym klientom
– producentom pojazdów do których zapewniamy opony w ramach pierwszego wyposażenia” – powiedział Nick Harley, dyrektor zarządzający ds. opon osobowych na wyposażenie fabryczne, Goodyear Dunlop Europa, Bliski Wschód i Afryka.

Czytaj również:  Wynajem długoterminowy aut i Rent a Car po I kw. 2019 r.