ING Bank Śląski doceniony za nowoczesne rozwiązania płatnicze

0

ING Bank Śląski otrzymał nagrodę Visa Europe Best Award 2015 podczas konferencji Visa Future Event, która odbyła się w Amsterdamie w dniach 22-23 kwietnia br. Bank został doceniony za wdrożenie rozwiązań mobilnych w technologii zbliżeniowej NFC dla użytkowników smartfonów. ING Bank Śląski jako jedyny bank w Polsce oferuje klientom karty płatnicze, którymi można dokonać zbliżeniowych wypłat gotówki z bankomatów. Drugim nagrodzonym produktem został Elektroniczny Portfel ING V.me by Visa – wygodne i bezpieczne rozwiązanie umożliwiające dokonywanie płatności w internecie. Nagrody zostały przyznane przez uczestników konferencji, reprezentujących wiodące banki członkowskie, firmy dostarczające terminalne płatnicze oraz instytucje finansowe z całej Europy.

Od lat w ING Banku Śląskim staramy się oferować innowacyjne produkty i usługi. Wdrażając nowoczesne rozwiązania płatnicze, kierujemy się oczekiwaniami i potrzebami naszych klientów. Cieszymy się, że doceniono nasze działania w tym zakresie – powiedział Mateusz Poznański, Dyrektor Banku w Pionie Bankowości Detalicznej.

ING Bank Śląski został również nagrodzony w konkursie Contactless & Mobile Awards w kategorii Doświadczenie Klienta za wdrożenie nowoczesnych rozwiązań zbliżeniowych – elektronicznego portfela V.me, płatności mobilnych oraz bankomatów zbliżeniowych. Nagrody zostały wręczone podczas konferencji Contactless Intelligence, która się odbyła pod koniec kwietnia w Londynie. Zdaniem jury, ING Bank Śląski jest bankiem najbardziej zorientowanym na klienta, który udostępnia klientom intuicyjne i przyjazne użytkownikom płatności wdrażając rozwiązania zbliżeniowe w technologii NFC oraz bezpieczne płatności w internecie za pośrednictwem portfela elektronicznego V.me by Visa.

Źródło: ING Bank Śląski

Czytaj również:  Wyprawka szkolna najbardziej kosztowna dla rodziców uczniów pierwszych klas podstawówki