Katarzyna Włodek-Makos nowym Senior Associate w Colliers International

0
Katarzyna Włodek-Makos
Katarzyna Włodek-Makos

Colliers International wzmacnia swój zespół w Warszawie. Stanowisko Senior Associate w Dziale Powierzchni Biurowych objęła Katarzyna Włodek-Makos, która będzie odpowiedzialna za reprezentację najemców.

Katarzyna Włodek-Makos
Katarzyna Włodek-Makos

— Największą wartością firmy Colliers są jej pracownicy. Nasz zespół budują najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, a zarazem ludzie ambitni, pełni pasji i chęci rozwoju. Cieszymy się, że teraz dołączyła do niego również Katarzyna, która wzmocni nas swoim bogatym doświadczeniem zdobytym na wysokich szczeblach struktur samorządowych i państwowych — mówi Paweł Skałba, Senior Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International.

Katarzyna Włodek-Makos posiada 11 lat doświadczenia w pracy dla instytucji publicznych. Przed dołączeniem do firmy Colliers International zajmowała stanowisko Dyrektora Biura Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Miasta st. Warszawy, gdzie odpowiedzialna była m.in. za stworzenie zespołu ds. obsługi inwestora, pozyskiwanie nowych inwestycji dla miasta czy obsługę działających na rynku inwestorów. Ponadto koordynowała działania związane z międzynarodową promocją Warszawy, w tym organizację i udział w targach nieruchomości MIPIM i EXPO REAL. Do jej obowiązków należała również koordynacja projektów dotyczących rozwoju gospodarczego miasta, obejmujących m.in. ulice handlowe, osiedla mieszkaniowe, rewitalizacje czy dzielnice biznesowe, a także prowadzenie działań na rzecz warszawskiego ekosystemu start-upowego i miejskich centrów przedsiębiorczości.

Swoją karierę Katarzyna rozwijała, pracując również w spółce PGE EJ 1, gdzie pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora, a w późniejszym czasie Dyrektora Biura Komunikacji i Relacji Zewnętrznych. Do jej głównych zadań należało m.in. opracowanie i realizacja strategii działań marketingowych i komunikacyjnych projektu budowy pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej. Wcześniej pracowała w Ministerstwie Skarbu Państwa – najpierw jako Zastępca Dyrektora Departamentu Relacji Inwestorskich, a później jako Dyrektor Biura Ministra. Koordynowała działania związane z promocją procesów prywatyzacyjnych, a także współpracą z zagranicznym i krajowym środowiskiem inwestorów kapitałowych, których celem była promocja polskich rynków finansowych na świecie i Warszawy jako regionalnego centrum finansowego. Była również odpowiedzialna m.in. za koordynowanie działań w zakresie współpracy ministerstwa z Unią Europejską, OECD i innymi organizacjami międzynarodowymi.

Czytaj również:  InBook S.A. z nową strategią rozwoju

Katarzyna jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie i marketing, ukończyła także podyplomowe studia Akademii Spółek w Szkole Głównej Handlowej.