Kinga Hanna Stachowiak wspólnikiem w Kancelarii Prawnej Skarbiec

Kinga Hanna Stachowiak – wspólnik w Kancelarii Prawnej Skarbiec
Kinga Hanna Stachowiak – wspólnik w Kancelarii Prawnej Skarbiec

Kinga Hanna Stachowiak została wspólnikiem w Kancelarii Prawnej Skarbiec, specjalizującej się w tworzeniu kompleksowych strategii ochrony majątku prywatnego i firmowego oraz zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. Wcześniej, od początku istnienia Kancelarii, jako dyrektor zarządzający sprawowała nadzór nad działalnością administracyjną, kadrową, marketingową i księgową.

Jest odpowiedzialna za budowę marki Kancelarii Prawnej Skarbiec, wyznaczanie strategii
i kierunków jej rozwoju, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz wynik finansowy.

Kinga Hanna Stachowiak – wspólnik w Kancelarii Prawnej Skarbiec
Kinga Hanna Stachowiak – wspólnik w Kancelarii Prawnej Skarbiec

Główną specjalizacją Kancelarii jest doradztwo prawne i podatkowe, ochrona przed bezprawiem urzędniczym oraz reprezentacja przedsiębiorców w sporach z aparatem państwowym. Wsparcie dedykowanych prawników Kancelarii pozwala przedsiębiorcom minimalizować ryzyka podatkowe oraz zapewnia bezpieczeństwo i stabilność prawną, a także ochronę poufności co do stanu majątku i tożsamości, optymalizację zysków kapitałowych i operacyjnych.

Od 12 lat Kancelaria Prawna Skarbiec tworzy osoby prawne pod rządami innych systemów prawnych oraz reprezentuje przedsiębiorców w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz Sądami Administracyjnymi we wszystkich instancjach.

Kancelaria Prawna Skarbiec stała laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu oraz Medalu Europejskiego – przyznawanych przez Business Centre Club – czy nagrody International Tax Planning Law Firm of the Year in Poland – jako firma roku w obszarze międzynarodowego doradztwa podatkowego w Polsce. Od lat znajduje się również w znaczących rankingach i zestawieniach firm prawniczych, takich jak World Tax, Legal 500 czy Book of Lists.

Kinga Hanna Stachowiak jest menadżerem o wysokich zdolnościach organizacyjnych. Poza obowiązkami w Kancelarii Prawnej Skarbiec, od ponad 11 lat zajmuje kierownicze stanowiska zarówno w polskich jak i międzynarodowych spółkach z branży nieruchomości.

Jest Prezesem Zarządu Taurus Development Holding Sp. z o.o., Taurus Development Holding 2 Sp. z o.o., Beauchamp Properties Sp. z o.o., Fleming Financial Sp. z o.o.

Kieruje projektami inwestycyjnymi deweloperów: Taurus Development Limited oraz Oppenheimer & Rochefoucauld Real Estate LLP.

Założycielka portalu Skarbiec.biz S.A., serwisu informacyjnego poruszającego tematykę prawa, finansów i inwestycji. Właścicielka spółki 4Business Services, specjalizującej się
w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz projektami z rynku nieruchomości.

W 2012 r. dołączyła do prestiżowego klubu przedsiębiorców, największej w kraju organizacji pracodawców indywidualnych, Business Centre Club. Laureatka licznych nagród dla najbardziej przedsiębiorczych i wpływowych kobiet w Polsce.