Krzysztof Wilczek na czele zespołu przygotowującego i realizującego projekty HB Reavis w Polsce

Krzysztof Wilczek Country Development Director_HBReavis
Krzysztof Wilczek, Country Development Director, HBReavis

Szeregi HB Reavis, międzynarodowego specjalisty w zakresie tworzenia przestrzeni pracy, wzmocnił Krzysztof Wilczek. Jako Country Development Director odpowiada za aktywność firmy w Polsce w obszarze realizacji projektów deweloperskich, w tym zakupu gruntów pod nowe, wielofunkcyjne inwestycje.

Krzysztof Wilczek posiada 19 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Ostatnio sprawował funkcję dyrektora (Development & Construction) w firmie Reino Capital. Wcześniej przez 13 lat był związany ze Skanska Property Poland, m.in. jako dyrektor regionalny tej firmy w Warszawie, Łodzi i Trójmieście. Pracował także w Budimex S.A. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

W dotychczasowej karierze Krzysztof Wilczek nadzorował ponad 20 projektów, w tym realizację wielu cenionych centrów biznesowych w największych miastach w kraju. Odpowiadał również za transakcje zakupu działek umożliwiających realizację nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni 365 tys. mkw. Jego rola w polskim oddziale HB Reavis będzie skoncentrowana na dalszym wzmacnianiu obecności firmy nad Wisłą, w najbliższym czasie poprzez sfinalizowanie prowadzonych obecnych budów oraz akwizycje gruntów i przygotowanie nowych projektów.