Marcin Drzewiecki objął stanowisko Prezesa Zarządu Iron Mountain Polska

Marcin Drzewiecki Prezes Zarządu Iron Mountain Polska
Marcin Drzewiecki, Prezes Iron Mountain Polska

Iron Mountain Polska ma nowego Prezesa Zarządu – od początku października tę funkcję pełni Marcin Drzewiecki, który z firmą związany jest od ponad dwóch lat. Phil Shepley, który dotychczas pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego, pozostał w strukturach firmy jako Członek Zarządu.

Marcin Drzewiecki jest związany z Iron Mountain Polska od marca 2019 r., kiedy objął funkcję Dyrektora Handlowego. Był odpowiedzialny przede wszystkim za sprzedaż, account management oraz product marketing. Od lat specjalizuje się w zarządzaniu zespołami o globalnym zasięgu, consultingu strategicznym w obszarze innowacji, a także wdrażaniu i rozwijaniu produktów. Swoje doświadczenie zdobywał w firmach z nowoczesnej branży handlowej. W latach 2017-2019 związany był z marką Shell, a wcześniej m.in. z Loyalty Partner, Carrefour Polska, Medicover Polska czy też Tesco Polska.

Polski oddział Iron Mountain to niezwykle prężnie rozwijający się rynek. Moim priorytetem będzie intensyfikacja działań mających na celu utrzymanie biznesu na ścieżce dynamicznego wzrostu oraz realizacja ambitnych celów finansowych. Globalna transformacja firmy zakłada m.in. podwojenie przychodów w ciągu najbliższych 4 lat. Wierzę, że przestrzeń swobodnej, międzynarodowej wymiany doświadczeń, która powstała po przystąpieniu Polski do klastra krajów Europy Północnej w strukturach Iron Mountain, pomoże nam osiągnąć kolejne sukcesy – mówi Marcin Drzewiecki, Prezes Iron Mountain Polska.

Marcin Drzewiecki jest absolwentem stosunków międzynarodowych oraz studiów Executive MBA na University of Minnesota i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Marketingu, natomiast w latach 2012-2018 pełnił funkcję Członka Zarządu.

Iron Mountain posiada w Polsce 14 magazynów, 2 oddziały przeznaczone do bezpiecznego niszczenia dokumentów i zasobów IT, a także siedzibę w Radomiu, gdzie znajduje się największe centrum scanningowe w Europie Środkowo-Wschodniej.