MCI Management partnerem Global Webit Congress 2014

MCI podsumowuje zeszły rok

MCI Management, jeden z czołowych technologicznych funduszy PE/VC w Europie Środkowo-Wschodniej, został jedynym w Polsce oficjalnym parterem konferencji Global Webit Congress 2014.

Najbliższa, szósta już edycja Global Webit Congress (GWC), to jedno z najważniejszych i najbardziej wpływowych wydarzeń w dziedzinie digitalizacji na świecie. Odbędzie się w dniach 1-2 października 2014 roku w Stambule. Swój udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 10 tysięcy uczestników z ponad 100 krajów, 300 akredytowanych mediów (m.in. Venture Beat, Forbes, The Economist, Wall Street Journal, TechCrunch, Tech.eu, Mashable, Wired, CNN), ponad 200 wystawców oraz wielu prezesów największych spółek i kluczowych postaci rynku technologicznego i internetowego na świecie.

Renoma Global Webit Congress jako jednego z najważniejszych wydarzeń technologicznego świata została potwierdzona udziałem przedstawicieli najbardziej innowacyjnych firm w regionie i na świecie: Apple, PayPal, Google, Facebook, Yahoo!, Stripe, Seamless, Ubuntu, Coursera, Nissan, Amazon, IBM, Yandex, Qualcomm, Cisco, Akamai, czy też Intel.

Wydarzenie jest szczególnie atrakcyjne dla inwestorów działających w regionie EMEA (Europy, Bliski Wschód, Afryka). Jest to również idealna platforma networkingowa do budowania relacji i nawiązywania współpracy między najważniejszymi spółkami technologicznymi regionu EMEA a resztą świata. Uczestnicy i media porównują GWC do takich wydarzeń jak: SXSW, CES, Mobile World Congress czy DMexo.