Medicover Polska inwestuje w nowe placówki w Trójmieście

Centrum Medicover Forum Gdańsk (9)

Ponad 1000 m2 Medicover Polska udostępnił swoim pacjentom w nowopowstałym centrum medycznym w Gdańsku. Kolejna lokalizacja sieci to nowoczesna galeria handlowa Forum Gdańsk, która znajduje się w samym centrum zabytkowej części miasta.

Artur Białkowski – Medicover Polska
Artur Białkowski – Medicover Polska

Centrum Medicover zlokalizowane jest na dwóch piętrach budynku. W ramach nowej powierzchni zaaranżowanych zostało ponad 30 gabinetów medycznych. Pacjenci skorzystają w nich z konsultacji m.in. internisty, pediatry, ginekologa, laryngologa, dermatologa, okulisty, ortopedy, lekarza medycyny pracy oraz innych lekarzy specjalistów.
Nowe Centrum Medicover to bardzo ważna inwestycja, która w znaczny sposób zwiększy dostęp do naszych usług w północnej części Polski. Liczymy, że nasze centrum medyczne w Forum Gdańsk spełni oczekiwania mieszkańców Trójmiasta. Nowa lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd, na terenie galerii dostępne są miejsca parkingowe. Dbając o potrzeby naszych małych pacjentów zaaranżowaliśmy część pediatryczną, z przyjaznymi gabinetami i odrębną rejestracją – mówi Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający, Medicover Polska.

Centrum Medicover Forum Gdańsk (9)W centrum można także wykonać badania laboratoryjne i diagnostyczne, w tym między innymi: RTG, USG i echo serca. Dostępne są tu również usługi protetyki słuchu wraz z doborem aparatu słuchowego.

Zdajemy sobie sprawę, że problemy ze słuchem dotyczą wielu pacjentów. Szacuje się, że może mierzyć się z nimi nawet co szósty Polak. Co więcej to temat, który dotyczy nie tylko osób starszych, ale również już 30-latków, czy 40-latków. Korzystanie z aparatu słuchowego może znacząco poprawić komfort życia. Dlatego warto zdecydować się na badanie protetyczne. W naszym gdańskim centrum pacjenci mogą zrobić to bezpłatnie – mówi Artur Białkowski.

W Trójmieście Medicover posiada trzy własne centra medyczne. W całej Polsce funkcjonują 34 Centra Medicover, a pacjenci mogą korzystać również z usług ponad 2,7 tys. partnerów medycznych firmy.