Prezentacja planów rozwoju Wind Mobile 2014+

WIND MOBILE

W warszawskim hotelu Sheraton, w dniu 15 stycznia 2014, Zarząd Wind Mobile SA przedstawi strategię rozwoju na najbliższe lata.

Podczas kwietniowej konferencji prezes Igor Bokun przedstawił plany rozwoju Spółki zakładające kilka możliwych scenariuszy dotyczących zagranicznych akwizycji i partnerstw. Przez kolejny okres zainteresowanie inwestorów realizacją tych planów było ogromne. W związku z tym 15 stycznia 2014 Wind Mobile zorganizuje konferencję dla inwestorów, analityków i przedstawicieli mediów, na której zostaną zaprezentowane zarówno plany na nadchodzący rok, a także efekty prac związanych z akwizycjami.

„Po prezentacji strategii na rok 2013, inwestorzy z niecierpliwością oczekiwali finalizacji zapowiadanych wydarzeń. Cieszę się, że nie tylko bieżący rok wieńczymy wieloma sukcesami, ale że kolejne lata zapowiadają się wyjątkowo dla Wind Mobile. Podczas konferencji przedstawimy szczegóły przełomowych projektów.” – mówi Tomasz Kiser, wiceprezes zarządu Wind Mobile.

Spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2014 roku w warszawskim hotelu Sheraton, o godzinie 10.00, sala Warsaw, I piętro. Rejestracja osób zainteresowanych odbywa się pod mailem [email protected] lub telefonem +48 505 107 411.