Wind Mobile nominowany do Diamentów Private Equity

0
WIND MOBILE

Wind Mobile, dostawca innowacyjnych technologii dla sektora telekomunikacyjnego, uzyskał nominację do prestiżowej nagrody Diamenty Private Equity 2014.

Spółka okazała się jedną z najczęściej zgłaszanych do konkursu przez sektor ventures capital i private quity. W dniu 15 maja br. spośród najliczniej zgłoszonych kandydatów Kapituła Konkursowa nominowała firmy i osobowości w dziesięciu kategoriach. Wind Mobile uzyskał nominację w kategorii Spółka Portfelowa (Small Cap) wraz z LiveChatSoftware oraz PKL.

Uzyskana nominacja to dla nas wielkie wyróżnienie, szczególnie, że wyraża uznanie bardzo dla nas istotnej branży. Cieszy mnie, że sukcesy Spółki oraz jej dynamiczny rozwój, zostały docenione przez tak szacowną Kapitułę. Wierzę również, że dzięki przejęciu Software Mind, obranej strategii zagranicznej oraz nadchodzącemu przejściu na parkiet główny, będziemy jeszcze bardziej zauważalni i doceniani przez ten sektor. – mówi Rafał Styczeń, Wiceprezes Zarządu Wind Mobile SA.

Nagrody Diament Private Equity 2013 są przyznawane przez Executive Club, organizację zrzeszającą przedstawicieli top managamentu, oraz kapitułę, która składa się z wybitnych teoretyków i praktyków z obszaru ekonomii oraz gospodarki. Laureaci zostaną ogłoszeniu podczas uroczystej Gali konferencji Private Equity Forum, która odbędzie się 3 czerwca 2014 roku w Warszawie.