Zmiany w kierownictwie Avis Budget Group

Martin Gruber
Martin Gruber - wiceprezes ds. handlowych w Avis Budget Group

Avis Budget Group mianował Martina Grubera na stanowisko wiceprezesa ds. handlowych, a Laurenta Sculiera na dyrektora zarządzającego w regionie Europy Środkowej i Zachodniej, który obejmuje również Polskę. To część szerszych zmian w międzynarodowym kierownictwie firmy.

Martin Gruber
Martin Gruber – wiceprezes ds. handlowych w Avis Budget Group

Martin Gruber kontynuuje wieloletnią karierę w Avis Budget Group. Z globalnym dostawcą usług mobilności osób jest związany od 1999 roku. Przez ostatnich dziewięć lat zarządzał firmą w Europie Środkowej oraz nadzorował przejęcie kilku spółek z branży mobilność osób w regionie.

Jestem dumny z możliwości zarządzania pracą nowego, międzynarodowego zespołu handlowego Avis Budget Group, złożonego z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Stworzyliśmy zespół, który kompleksowo odpowiada za obsługę klienta i dla którego priorytetem jest dobro wynajmujących. Koncentracja na naszych klientach, a także fakt, że jesteśmy wiarygodnym i elastycznym partnerem, oferującym bezpieczną usługę mobilności osób w czasach obecnych ograniczeń sprawią, że wyjdziemy z pandemii jeszcze silniejsi – mówi Martin Gruber, który nową funkcję sprawuje od stycznia 2021 roku.

Dotychczasowe stanowisko Martina Grubera obejmuje Laurent Sculier, który przed awansem odpowiadał za marki Avis i Budget we Francji, Belgii, Holandii oraz w Luksemburgu. Od teraz będzie zarządzał również biznesem w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz w Czechach.

Laurent Sculier
Laurent Sculier – Avis Budget Group

Cieszę się z możliwości pracy z zespołem Avis oraz z naszymi klientami w Europie Środkowej, co będzie sprzyjać jeszcze lepszej wymianie informacji między regionami. Będziemy dalej pracować nad nowymi, elastycznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami – produktami, które zapewnią naszym klientom jeszcze więcej satysfakcji z wynajmu. Jestem przekonany, że Avis Budget Group wyjdzie z kryzysu mocniejszy i będzie w jeszcze większym stopniu gwarantować bezpieczeństwo klientów podczas podróży – podkreśla Laurent Sculier.

Zespół Laurenta Sculiera będą tworzyć dyrektorzy generalni poszczególnych krajów: Sascha Hümmerich (Polska i Czechy), Alexander Schuricht (Niemcy), Pierre-Olivier Bard (Francja), oraz Wolfgang Huber (Austria i Szwajcaria).