Zmiany w One-2-One

0
FSM w zarządzaniu pracą mobilnych pracowników

Tomasz Długiewicz wiceprezes zarządu One-2-One, przejmuje operacyjne zarządzanie biznesem grupy One-2-One. W ten sposób koordynować będzie prace tych segmentów firmy, za które odpowiedzialni byli do tej pory Sławomir Komiński i Jarosław Przybyła, odchodzący z Grupy One-2-One. Zgodnie ze strategią, Tomasz Długiewicz skoncentruje się na rozwoju produktów Grupy oraz poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów z zakresu nowych technologii.

Tomasz Długiewicz jest jednym ze współzałożycieli firmy One-2-One, dwukrotnie pełnił stanowisko prezesa zarządu i z powodzeniem od 10 lat pracuje nad rozwojem i poszerzaniem kompetencji Grupy. W 2006 roku wprowadził spółkę na Giełdę Papierów Wartościowych. Obecnie One-2-One jest jedną z największych firm specjalizujących się w interaktywnych rozwiązaniach dla branży marketingowej, finansowej i mediów.

„Mieliśmy dużo czasu na przygotowanie się do tych zmian i wzięliśmy je pod uwagę przy planowaniu strategii na 2011 rok. Rozumiemy decyzje Sławka i Jarka, które związane są z potrzebą podejmowania nowych wyzwań i zawodowego realizowania się na innych polach. Dziękujemy im za wiele lat udanej współpracy i życzymy powodzenia w dalszych przedsięwzięciach” – mówi Tomasz Długiewicz.

Sławomir Komiński w One-2-One zajmował stanowisko wiceprezesa, odpowiadając jednocześnie za marki Media Solutions oraz Mobile Advertising Platform. Obecnie zamierza skupić się na rozwijaniu własnego pomysłu biznesowego, realizując jednocześnie swoją pasję – rozbudowa sieci sklepów z winami oraz portalu internetowego MineWine.pl.

Jarosław Przybyła, prezes agencji Mobijoy! również związany z One-2-One od 10 lat, także zmienia branżę. Od marca br. obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego w jednej z poznańskich firm oferujących produkty z segmentu B2B na dynamicznie rozwijającym się, choć niszowym obecnie rynku, podobnie jak kiedyś był nim marketing mobilny.

W grudniu 2010 roku prezesem zarządu One-2-One został Piotr Majchrzak, wówczas Tomasz Długiewicz przeszedł na stanowisko wiceprezesa. Zmiany te zapoczątkowały podział obowiązków, według których Tomasz Długiewicz odpowiada za wyżej wymienione obszary, a Piotr Majchrzak porządkuje grupę kapitałową oraz zarządza inwestycjami.