CEO iTaxi: rośniemy 70% rok do roku i nie zamierzamy zwalniać tempa

iTaxi

Jarosław Grabowski, CEO iTaxi zapowiada, że firma w 2019 roku po raz kolejny odnotuje wzrosty na poziomie kilkudziesięciu procent. Ponadto iTaxi uruchamia m.in. strategiczną współpracę z MB Motors Mercedes-Benz, wprowadza kolejne udogodnienia w aplikacji oraz rozbudowuje ekosystem usług związanych z podróżowaniem. Trwa także intensywna rekrutacja nowych kierowców w największych miastach Polski.

iTaxi to polska platforma technologiczna skupiająca się na dostarczaniu klientom biznesowym rozwiązań ułatwiających obsługę i zarządzanie podróżami firmowymi. Obecnie pracuje przede wszystkim nad rozwojem oferty dla biznesu oraz pozyskaniem partnerów, z którymi stworzy rozbudowany ekosystem usług związanych z podróżowaniem. Trwają również intensywne prace nad dalszym rozwojem aplikacji, jak i wewnętrznych systemów firmy, by zapewnić jeszcze bardziej efektywne zarządzanie przejazdami korporacyjnymi u klientów.

W wyniku prowadzonych działań z ostatniego roku iTaxi znalazło się w czołówce najbardziej obiecujących startupów wyróżnionych w ogólnoeuropejskim konkursie Tech5, a liczba kursów zrealizowanych przez firmę na terenie całej Polski rok do roku wzrosła o blisko 70%, w Warszawie – dwukrotnie, z kolei liczba klientów biznesowych zwiększyła się o 40%.

– W ostatnim czasie iTaxi obrało strategię silnego wzrostu i rozwoju oferty skierowanej do segmentu B2B. Osiągnięte przez nas wyniki w ostatnim roku jasno wskazują, że obraliśmy właściwy kierunek działań. W tym roku, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, prowadzimy rozbudowane działania by stać się dla biznesu wiodącym dostawcą usług związanych z podróżowaniem. Wierzę, że osiągniemy ten cel – komentuje Jarosław Grabowski, CEO iTaxi.

Obecnie iTaxi prowadzi także intensywny nabór kierowców, oferując jednocześnie atrakcyjną ofertę OC/AC, a także rozpoczyna strategiczną współpracę z MB Motors Mercedes-Benz. W jej ramach kierowcy iTaxi mają możliwość najmu najnowszych Mercedesów klasy E i B na preferencyjnych warunkach. Dla klientów – zarówno korzystających z aut klasy premium, jak i popularnych – oznacza to dostęp do wielu nowoczesnych aut. Pierwsze samochody w barwach iTaxi pojawią się już w czerwcu.

To jednak nie koniec nowości – w ostatnim czasie w aplikacji iTaxi pojawiły się istotne zmiany: możliwość podróżowania w oparciu o voucher B2B bez konieczności posiadania konta użytkownika, a także realizacji tzw. kursu na żądanie, polegającego na przypisaniu przejazdu do konta użytkownika w sytuacji, gdy nie był on zamawiany poprzez aplikację czy centralę firmy. Obecnie trwają prace nad dalszym rozwojem aplikacji iTaxi, a wkrótce firma poinformuje o kolejnych nowościach i udogodnieniach.