Comarch sponsorem Polonii Warszawa

0
Janusz Filipiak

Jeden z największych producentów oprogramowania dla biznesu – krakowski Comarch – zdecydował się przedłużyć na kolejny rok (do końca 2015) umowę sponsorską z MKS Polonia Warszawa. Logo Comarch będzie pozycjonowane na przedzie, w centralnym miejscu koszulek piłkarzy Polonii Warszawa. Comarch w swojej działalności dba o poprawne relacje społeczne i tradycję.

Mając na uwadze wzajemny szacunek i wieloletnią przyjaźń pomiędzy kibicami „Czarnych Koszul” oraz „Pasów” profesor Janusz Filipiak, założycie i prezes Comarch zdecydował się na ponowne wsparcie Polonii Warszawa. Umowa pomiędzy MKS Polonia Warszawa, a Comarch obowiązuje przez okres 12 miesięcy 2015 roku. Oprócz aspektu finansowego przewiduje ona także współpracę sportową.

Comarch co najmniej przez kolejny rok będzie wspierać finansowo występującą obecnie w III lidze Polonię. Współpraca jest przede wszystkim gestem przyjaźni wobec warszawskiego klubu. Ma też wymiar symboliczny. Tym bardziej, że partnerem klubu jest także Muzeum Powstania Warszawskiego. Należąca do grupy kapitałowej Comarch – MKS Cracovia SSA oraz Polonia Warszawa podtrzymają owocną współpracę sportową.

– Chciałbym wyrazić zadowolenie z faktu, że zaistniały odpowiednie warunki, które pozwoliły Comarch na przedłużenie na kolejny rok umowy sponsoringowej z Polonią. Pomiędzy naszymi kibicami od lat panuje wzajemna przyjaźń, a podpisana umowa sponsorska zapewnia finansowe wparcie dla jednego z najstarszych klubów piłkarskich w Polsce – informuje Paweł Prokop, wiceprezes Comarchu, przewodniczący Rady Nadzorczej Cracovia SSA.

– Podpisana przez nas umowa sponsorska ma wymiar nie tylko ekonomiczny i marketingowy, ale również wyraża świadomość oraz szacunek dla historii, która jest niezbędnym czynnikiem budowania naszej tożsamości. Chciałbym również, aby to było postrzegane jako praktyczny przejaw działań z naszej strony wspierających deklaracje wsparcia dla podjętej przez środowisko Polonii filozofii organicznego budowania od podstaw opartego na zdrowych fundamentach klubu sportowego. Życzę środowisku Polonii dalszej determinacji w działaniu i oczywiście wielu sukcesów na niwie sportowej – dodaje Paweł Prokop wiceprezes Comarch.

Czytaj również:  Baltona pozyska nowego inwestora

Comarch z siedzibą w Krakowie należy do grona liderów polskich spółek informatycznych. Założona w 1993 roku spółka to globalny dostawca biznesowych rozwiązań IT obsługujących relacje z klientami, optymalizujących działalność firmy oraz procesy biznesowe.