Grupa Waryński i Polnord uzyskały prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu kompleksu Stacja Kazimierz

0

Grupa Waryński i Polnord uzyskały prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu kompleksu Stacja Kazimierz, realizowanego na warszawskiej Woli. Równocześnie inwestorzy rozpoczęli sprzedaż tej fazy projektu, w której znajdzie się 111 mieszkań o powierzchni od 35 do 106 m kw. oraz 5 lokali usługowych
o łącznej powierzchni ponad 602 m kw. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na IV kw. 2015 r.

Drugi etap Stacji Kazimierz na starcie!Stacja Kazimierz to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które tworzą budynki w stylu modernistycznym o wysokości od sześciu do dziewięciu kondygnacji, zlokalizowane na terenie działki przy ul. Jana Kazimierza na warszawskich Odolanach. Drugi etap projektu, w którym powstanie 111 lokali, obejmuje realizację kameralnego kaskadowego budynku, składającego się z dwóch integralnych brył oraz charakterystycznego parterowego łącznika. W drugiej fazie inwestycji zaplanowano również 5 lokali usługowych oraz 117 miejsc parkingowych, usytuowanych w garażu podziemnym oraz na terenie osiedla.

Siłą kompleksu Stacja Kazimierz jest doskonała lokalizacja w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Czynnik ten w połączeniu ze starannie zaprojektowaną ofertą mieszkań oraz dostępnością elastycznych wariantów finansowania zakupu lokalu sprawia, że jest to projekt cieszący się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. W drugim etapie inwestycji znajdzie się o kilkadziesiąt mniej mieszkań niż w pierwszej fazie, zmieni się również ich struktura. Tym razem po szczegółowej analizie sprzedaży, wspólnie z Polnordem, postawiliśmy na nieco większe lokale, które dominują w ofercie. Jesteśmy przekonani, iż przygotowana przez nas propozycja wyróżni się na rynku i spotka z dużym zainteresowaniem osób, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań na warszawskiej Woli – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, budynek drugiej fazy projektu Stacja Kazimierz  wyposażony został w liczne udogodnienia m.in. monitoring, komórki lokatorskie oraz funkcjonalne rozwiązania dla rowerzystów. Ponadto, każde mieszkanie, w zależności od kondygnacji, posiada loggię, balkon lub taras.
Wśród lokali, które trafiły do sprzedaży w ramach drugiego etapu inwestycji znajdują się mieszkania
o następujących metrażach:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowe (45 m kw.)
  • 42 mieszkania 2-pokojowe (35-52 m kw.)
  • 53 mieszkania 3-pokojowe (55-62 m kw.)
  • 13 mieszkań 4-pokojowych (78-98 m kw.)
  • 2 mieszkania 5-pokojowe (106 m kw.)

Ceny ofertowe m kw. mieszkań drugiej fazy projektu rozpoczynają się od 6 975 zł. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, Grupa Waryński i Polnord zaoferują również możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz,
w jednym z dostępnych wariantów wykończenia.