Grupa Waryński i Polnord uzyskały prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu kompleksu Stacja Kazimierz

Drugi etap Stacji Kazimierz na starcie!

Grupa Waryński i Polnord uzyskały prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu kompleksu Stacja Kazimierz, realizowanego na warszawskiej Woli. Równocześnie inwestorzy rozpoczęli sprzedaż tej fazy projektu, w której znajdzie się 111 mieszkań o powierzchni od 35 do 106 m kw. oraz 5 lokali usługowych
o łącznej powierzchni ponad 602 m kw. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na IV kw. 2015 r.

Drugi etap Stacji Kazimierz na starcie!Stacja Kazimierz to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które tworzą budynki w stylu modernistycznym o wysokości od sześciu do dziewięciu kondygnacji, zlokalizowane na terenie działki przy ul. Jana Kazimierza na warszawskich Odolanach. Drugi etap projektu, w którym powstanie 111 lokali, obejmuje realizację kameralnego kaskadowego budynku, składającego się z dwóch integralnych brył oraz charakterystycznego parterowego łącznika. W drugiej fazie inwestycji zaplanowano również 5 lokali usługowych oraz 117 miejsc parkingowych, usytuowanych w garażu podziemnym oraz na terenie osiedla.

Siłą kompleksu Stacja Kazimierz jest doskonała lokalizacja w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Czynnik ten w połączeniu ze starannie zaprojektowaną ofertą mieszkań oraz dostępnością elastycznych wariantów finansowania zakupu lokalu sprawia, że jest to projekt cieszący się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. W drugim etapie inwestycji znajdzie się o kilkadziesiąt mniej mieszkań niż w pierwszej fazie, zmieni się również ich struktura. Tym razem po szczegółowej analizie sprzedaży, wspólnie z Polnordem, postawiliśmy na nieco większe lokale, które dominują w ofercie. Jesteśmy przekonani, iż przygotowana przez nas propozycja wyróżni się na rynku i spotka z dużym zainteresowaniem osób, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań na warszawskiej Woli – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, budynek drugiej fazy projektu Stacja Kazimierz  wyposażony został w liczne udogodnienia m.in. monitoring, komórki lokatorskie oraz funkcjonalne rozwiązania dla rowerzystów. Ponadto, każde mieszkanie, w zależności od kondygnacji, posiada loggię, balkon lub taras.
Wśród lokali, które trafiły do sprzedaży w ramach drugiego etapu inwestycji znajdują się mieszkania
o następujących metrażach:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowe (45 m kw.)
  • 42 mieszkania 2-pokojowe (35-52 m kw.)
  • 53 mieszkania 3-pokojowe (55-62 m kw.)
  • 13 mieszkań 4-pokojowych (78-98 m kw.)
  • 2 mieszkania 5-pokojowe (106 m kw.)

Ceny ofertowe m kw. mieszkań drugiej fazy projektu rozpoczynają się od 6 975 zł. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, Grupa Waryński i Polnord zaoferują również możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz,
w jednym z dostępnych wariantów wykończenia.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni, iż niespełna miesiąc po zawieszeniu wiechy na pierwszym etapie Stacji Kazimierz, możemy przystąpić do realizacji drugiej fazy tego nowoczesnego projektu i tym samym zaoferować naszym Klientom kolejne 111 mieszkań o zróżnicowanej układach i szerokich możliwościach aranżacyjnych. Przygotowując Stację Kazimierz naszym głównym celem było stworzenie kompleksu stanowiącego doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestronnych mieszkań, wykończonych w wysokim standardzie i co istotne, oferowanych w konkurencyjnych cenach. Zainteresowanie Klientów mieszkaniami pierwszego etapu oraz bardzo pozytywny odbiór całego projektu pokazują, że udaje nam się ten cel realizować. Jesteśmy przekonani, że drugi etap Stacji Kazimierz będzie cieszył się równie dużą popularnością wśród Klientów – powiedział Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA.

Rozpoczęcie budowy drugiego etapu inwestycji Stacja Kazimierz nastąpi w IV kw. br. Zakończenie realizacji tej fazy projektu zaplanowano na I kw. 2017 r. Obecnie na ukończeniu jest również budowa pierwszego etapu inwestycji, w którym znajdzie się 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 m kw. oraz 5 lokali handlowo-usługowych. Dotychczas swoich nabywców znalazło już ponad 80 proc. mieszkań. Docelowo, w ramach całego kompleksu powstanie ok. 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m kw.

Szczegółowa oferta mieszkań dostępna jest na stronie www.stacja-kazimierz.pl