Henkel Polska: dział Laundry & Home Care z nowym dyrektorem zarządzającym

0

Veli Dincel został mianowany dyrektorem zarządzającym działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w polskim oddziale firmy Henkel. Na nowym stanowisku odpowiada za wyniki sprzedaży oraz działania marketingowe wszystkich marek detergentowych Henkla obecnych na polskim rynku, do których należą m.in. Persil, Silan, Perwoll, Somat, Bref.

Veli Dincel, Henkel
Veli Dincel, Henkel

Veli Dincel związany jest z firmą Henkel od ponad 5 lat. Przed objęciem funkcji w Polsce piastował stanowisko dyrektora sprzedaży w Turcji oraz dyrektora zarządzającego w Regionie Adriatyku.

Veli Dincel zastąpił na stanowisku Markusa Rauniga, który pełnił tę funkcję od 2012 roku. W nowej roli będzie odpowiedzialny za wyniki sprzedaży i działania marketingowe działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości).

Moim głównym celem na stanowisku szefa działu środków do prania i czystości w Polsce jest zbudowanie trwałych podstaw długofalowego, zrównoważonego wzrostu. Jestem przekonany, że uda się tego dokonać przy wsparciu doświadczonego i zgranego zespołu, którym mam przyjemność zarządzać – powiedział Veli Dincel.  

Veli Dincel ma 46 lat. Jest absolwentem Wydziału Historycznego Uniwersytetu Boğaziçi w Stambule. Prywatnie interesuje się koszykówką.

Czytaj również:  E-mail źródłem największej liczby cyberataków