Kiedy warto kupić rower na raty i gdzie najlepiej dokonać zakupu?

rower

Raty i subskrypcje z roku na rok zyskują na popularności. Coraz więcej rzeczy wolimy opłacić w formie wygodnych, mniejszych kwot przez pewną ilość miesięcy, niż wydawać raz dużą sumę, która może nadwyrężyć nasz budżet. Jednoślad jest czymś, co warto mieć w swoim wyposażeniu, by przemieszczać się w sposób zdrowy i wygodny, a także dbać o środowisko. Sprawdźmy jak wziąć rower na raty i czy istnieje ryzyko podczas takiej transakcji.

Rower na raty – jak wygląda proces zakupu

Wybierając taką formę zakupu w pierwszej kolejności warto przemyśleć swój budżet i ustalić jaką kwotę miesięcznie jesteśmy w stanie płacić za nasz nowy pojazd. W domu powinno się także przemyśleć oczekiwania względem nabywanego dwukołowca, by ten na pewno był trafiony i odpowiadał naszym potrzebom i możliwościom. Następnie warto wybrać się osobiście do dobrego sklepu rowerowego, w którym nie tylko bezstresowo nabędziemy nowy rower na raty, ale i uzyskamy poradę jaki model będzie najlepiej przystosowany do naszych oczekiwań. Sam proces poza kilkoma końcowymi formalnościami nie różni się wiele od zwyczajnego zakupu jednośladu. Możemy klasycznie przymierzyć się do roweru, wykonać jazdę testową, a w ramach rat zakupić nie tylko rower, ale i wszystkie potrzebne nam dodatki i akcesoria. Można więc pomyśleć o swoim bezpieczeństwie i wyposażyć się w kask i lampki, a także o wygodzie, którą zapewni nam odpowiednia odzież czy inne dodatki.

Możliwości zakupu roweru na raty

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Możliwości zakupu roweru na raty

W rozmaitych sklepach posiadamy różne opcje zakupu roweru na raty, dlatego warto poszukać takiego sprzedawcy, który oferuje najbardziej korzystne dla nas raty 0%. Dzięki temu po zakupie zapłacimy wyłącznie za nabyty jednoślad i ewentualne dodatki, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat za dokonanie transakcji. Rower na raty w sklepie BikeSalon możemy nabyć właśnie korzystając z takiej możliwości – jeżeli wybierzemy produkt z najnowszej kolekcji, który jest nieprzeceniony, to będziemy mogli go kupić bez żadnych opłat i prowizji. Modele przecenione niestety nie mają możliwości skorzystania z rat 0%, jednak te wciąż są niskooprocentowane, by klienci nie odczuli wyprzedaży roweru w powiększonej wysokości rat.

Gdzie kupić rower na raty?

Jednym z profesjonalnych sklepów rowerowych, jakie oferują taką możliwość jest BikeSalon. W nim skorzystamy zarówno z możliwości zakupu na raty 0%, jak i z niskooprocentowanych rat dla modeli przecenionych. BikeSalon posiada bogatą ofertę wysokiej jakości jednośladów pochodzących z kolekcji znanych i cenionych producentów. Wybierając się do tego sklepu mamy więc pewność, że kupiony przez nas rower będzie doskonale dobrany do naszych potrzeb i oczekiwań, a także wyróżni się wytrzymałością, wysoką jakością wykonania i dobrymi komponentami. Rower na raty Warszawa kupisz w BikeSalonie mieszczącym się przy ulicy Wrocławskiej 25 lub Ostrobramskiej 38b. Rower na raty Gdańsk to oferta sklepu BikeSalon w galerii City Meble, przy alei Grunwaldzkiej 211. W tym sklepie możesz nabyć także rower na raty online – wystarczy, że wybierzesz się na witrynę bikesalon.pl, by skorzystać z najlepszej oferty jednośladów w korzystnych warunkach finansowania.

Kupując rower na raty warto postawić na zaufanego sprzedawcę jednośladów. Dzięki temu nie tylko nabędziemy wysokiej jakości model w korzystnej cenie, ale i bez obaw dokonamy zakupu na raty. Warto skorzystać z oferty BikeSalon, by nasz nowy rower na raty dawał nam pełnię satysfakcji z jazdy.

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl