Masz firmę spedycyjną? To narzędzie dla Ciebie

transport

Planowanie i organizacja transportu w Twojej firmie może być jeszcze łatwiejsza. Wszystko dzięki TMS Nawigator. To narzędzie, które usprawnia i przyspiesza pracę. Jest przy tym nowoczesne, intuicyjne i w pełni funkcjonalne.

TMS Nawigator – korzyści dla spedytorów

TMS Nawigator pomaga między innymi w ustalaniu tras kierowców, dobieraniu odpowiedniej do zapotrzebowania floty, kontakcie z kierowcami czy pozyskiwaniu zleceń. Ale nie tylko.

Dzięki narzędziu TMS Nawigator znacznie zmniejszysz nakłady pracy niezbędne do zarządzania zleceniami. Otrzymasz też dokładną analizę rentowności przyjmowanych zleceń. Więcej? Narzędzie daje możliwość tworzenia dowolnych zestawień i analiz, szybkiego rejestrowania i rozliczania zleceń oraz automatycznego wystawiania dokumentów przychodowych.

Co ciekawe, TMS Nawigator może zostać zintegrowany z zewnętrznymi systemami pozyskiwania zleceń od załadowców, producentów czy giełd internetowych.

TMS Nawigator to także możliwość szybkiego księgowania dzięki integracji z systemami FK i biurami rachunkowymi. Daje możliwość sprawnej weryfikacji poprawności faktur kosztowych. Narzędzie umożliwia minimalizację strat i nadużyć podczas realizowania usług.

W jednym miejscu otrzymujesz bazę kontrahentów. TMS Nawigator to korzyści dla Twojego biznesu, zarówno pod kątem oszczędności czasu, jak i pieniędzy.

Funkcjonalne narzędzie dla transportu

Jest bardzo dużo korzyści, które pozytywnie wpłyną na rozwój Twojej firmy spedycyjnej dzięki wprowadzeniu TMS Nawigator. Jakie funkcjonalności otrzymujesz w samym narzędziu?

Przede wszystkim rozbudowany system CRM i mechanizmy zabezpieczeń zgodne z RODO. Masz możliwość szybkiej komunikacji z kierowcami wieloma kanałami: SMS, aplikacją mKierowca czy urządzeniem telematycznym. W TMS Nawigator możesz przechowywać istotne dokumenty, kartotekę kierowców i pojazdów obcych. Ponadto narzędzie umożliwia analizę kosztów, przychodów, zleceń. Możesz generować dokumenty w wielu wersjach językowych, a także dystrybuować je w formie elektronicznej albo za pośrednictwem przesyłek pocztowych.

TMS Nawigator składa się z czytelnych modułów. To narzędzie kompletne, które świetnie sprawdzi się w Twoim biznesie.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://mbis.pl/dla-kogo/spedycja/.